fbpx
 

sesja pracy manualnej z ciałemblog

To sesja całkowicie poświęcona twojemu ciału. To Energetyczna Terapia Manualna, podczas której pracuję z ciałem, powięzią i każdą strukturą łącząc  technikę pracy EMT z różnymi procesami na ciało, podążam za energią i głosem twojego ciała. Magia podążania za ciałem, tworzy najbardziej unikalną i niepowtarzalną sesję. Dzięki temu ciało doświadcza zmiany, o którą prosi.

W ciele ukryte są wszystkie nasze doświadczenia zarówno te fizyczne jak i psychiczne. Wchodząc głęboko w struktury ciała nie tylko rozluźniamy je na poziomie fizycznym. Często podczas sesji ukazują się nam emocje i wspomnienia, których dawno już nie pamiętamy, albo z jakiegoś powodu wyparliśmy je z pamięci. Sesja EMT to nie tylko większa lekkość w ciele, to zmiana, której nie jesteś w stanie sobie wyobrazić.

Terapia czaszkowo krzyżowa Natural Flow

Magia podążania za ciałem, tworzy najbardziej unikalną i niepowtarzalną sesję. Dzięki temu ciało doświadcza zmiany, o którą prosi. Nie ma znaczenia z czym przychodzisz, ważne jest to czy jesteśmy w stanie zaprosić inną jakość do twojego życia poprzez ciało właśnie. Jeśli czujesz napięcia, intensywność, dyskomfort i nie jesteś w stanie zlokalizować przyczyny – ta sesja jest dla Ciebie.

cena sesji indywidualnej

sesja indywidualna

500 zł

do 120 minut