fbpx

O mnie

Moja droga do SIEBIE

rozpoczęła się dużo wcześniej niż świadomość o niej. Intuicyjnie ciągnęło mnie do naturalności już od wielu lat. Wiedziałam, że medycyna konwencjonalna, choć mocno rozwinięta w ostatnim wieku, nie jest doskonała, a moc ukryta w naturze i w nas samych, bardzo niedoceniona.

Z ludźmi pracowałam zawsze. To możliwość bycia wśród nich pobudzała mnie do rozwoju. Od kiedy pamiętam byłam „pomagaczem” i z tą misją, przyszłam bez wątpienia na świat. Moje ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zawsze opierało się na drugim człowieku. Obserwacje i słuchanie mowy ciała dawało mi więcej informacji niż wypowiedziane słowa.
Coraz częściej zaczęłam odczuwać ciężkość i brak komfortu, poszukiwanie lekkości w ciele i duszy, stało się dla mnie moim nowym kompasem

Wiele lat temu rozpoczęłam swoją podróż po ciele

Uczyłam się jak go słuchać, jak wsłuchiwać się w przepływ, rozpoznawać zastoje, miejsca kumulacji stresu i traum, emocji, które zapisane w naszym ciele, chowają się głęboko, by w najbardziej nieodpowiednim momencie wybuchnąć niczym wulkan. Ta podróż była nie tylko największą szansą dla mojego osobistego uzdrowienia i rozwoju, okazała się miłością mojego życia, którą dziś dzielę się z każdym, kto wpuszcza mnie do swojej przestrzeni.

Shiatsu, Terapia Czaszkowo Krzyżowa, Access Bars®, Access Energetic Facelif® Joga Twarzy wg Daniell Collins, praca indywidualna z cudownymi nauczycielami Petr Pałagin, Francoise Rambaud i Arvic Baghramian, u której studiowałam Szkołę Szamanizmu, poprowadziły mnie w najcudowniejszą stronę.

Dziś z dumą dzielę się swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Pracuję indywidualnie i grupowo, jestem facilitatorem Access Bars® i Access Energetic Facelift®, szkolę praktyków, dając międzynarodowe certyfikaty uprawniające do pracy z innymi, asystuje na szkoleniach dla przyszłych terapeutów czaszkowo – krzyżowych, cały czas ucząc się i doskonaląc.

Prowadzę terapie dla ciała i umysłu, dbam o lepszą jakość życia tego fizycznego i emocjonalnego, wprowadzam do Waszego ciała i umysłu lekkość, radość i obfitość.

Przeszłam długą drogę, by trafić DO SIEBIE, dziś towarzyszę na tej drodze innym. Jeśli chcesz poznać lepiej mnie i moją historię, zapraszam do odsłuchania wywiadu, którego udzieliłam Agnieszce Gabrieli Stranc podczas audycji „W pół do piątku” w Radio Gdynia. Być może znajdziesz w mojej opowieści inspirację dla siebie. Pamiętaj, że zawsze jest dobry moment, żeby zacząć wszystko od nowa. 

Zapraszam do tej cudownej podróży, gdzie niemożliwe staje się możliwe, Ciebie.

Moje „Natural Flow”

Z pasji i miłości

Ode mnie dla Ciebie

 

Maja Lesińska

Jestem współtwórcą Morza Aniołów

Logo Morze Aniołów

Katarzyna Mojsiewicz 28.07.2020

Olbrzymia wdzięczność Maju dla Ciebie, za spokój i wewnętrzną radość, która pojawiła się we mnie po masażu

Wszystkim, którzy są gotowi odpuścić kontrole, porzucić stare wzorce, wyjść naprzeciw harmonii i miłości życia: z serca polecam!

I jak mówi Maja: dużo wody pic, bo nie wiem co tam robi, ale głowa spracowana

Anna Czapiewska 26.09.2020.

Polecam barsową sesje u Mai z całego serca. Jestem bardzo wdzięczna, że spotkałam Maje na swojej drodze. Jej ciepły dotyk potrafi ukoić nerwy i stres dnia codziennego. Jest bardzo zaangażowaną osobą, która ma dużo pozytywnej energii.

A dla mnie jest Aniołem, który zmienił moje życie.

Gosia Zaręba 18.09.2020.

Wioleta Nicewicz 14.06.2020.

Polecam Barsy z całego serducha!!!  To nie jest zwykły masaż, to głęboki zabieg, który cudownie wycisza, uspokaja i sprawia, że człowiek inaczej patrzy na świat, ludzi i na to co go spotyka, a wtedy wszystko zaczyna się układać jak należy 😊
A Maja to Anioł z piękną energią 💚💙❤💛💜
P. S. Sprawdzone na nastolatku 😉

Agnieszka Adamczyk 07.06.2020.

To nie przypadek, że otrzymałam Barsy od wspaniałej osoby jaką jest Maja oraz otrzymania możliwości skończenia kursu Access Bars. Wszystko dzieje się po coś… A w ostatnich dniach wszechświat utwierdza mnie w przekonaniu, że to dobry krok w teraźniejszość i przyszłość🙂Dziękuję Maja

Sara Legawiec 23.05.2020.

Wspaniała opieka, spokojny umysł, harmonia i równowaga w bardzo trudnym momencie życia. Z tym wyszłam z gabinetu. Dziękuję 💓🙏💓 i każdemu gorąco polecam! 

Katarzyna Wiktorowicz 20.10.2019.

Maju bardzo dziękujemy za spędzony razem czas. Zabieg Access Bars wykonany przez Ciebie to nie tylko relaks, ale również mnóstwo pozytywnej energii. Ja i mój synek jesteśmy przeszczęśliwi, nasz stosunek do życia i spotykających nas sytuacji diametralnie się zmienił, poznajemy siebie oraz nasze potrzeby na nowo. Nasze życie stało się bardziej świadome i jednocześnie spokojniejsze, a dotychczasowe ograniczenia znikają😁. Już nie możemy doczekać się kolejnej sesji 💚

Agata Siczek 19.11.2020

Ogromnie polecam szkolenie Access Bars z Mają. Jej niesamowita energia, wiedza, zaopiekowanie uczestnikami i organizacja jest na najwyższym poziomie. Wydarzenie z Mają jest naprawdę niesamowitą przestrzenią z fantastyczną energią. Polecam gorąco z całego serca

Beata Szubert - Bajda 19.11.2020

Maja – jest JAniołką!!! W Katowicach zabrzmiała Sercem – najpiękniej jak można Nim zabrzmieć Wszystko co proponuje jest Miłością, Otwartością, Prawdą, Uważnością, Radością – pełnią – tych uczuć i emocji… Maju – Twoje serce niech rozkwita w dziele Twoich uczniów. Wspaniałego życia w harmonii ze Wszechświatem Tobie i Nam. Dajesz Moc – bo Jesteś Mocą Wdzięczność płynie… Można bez wahania przyjąć zaproszenie Mai do Nowego Świata – świata bliskiego każdemu, który Go poszukuje

Aneta Gutowska 18.11.2020

Maja emanuje niesamowitą energią, spokojem, co ma wpływ na jakość szkolenia Access Bars. Troszczy się, żeby uczestnicy szkolenia czuli się jak w „domu” dopieszcza obiadem i pysznymi upieczonymi przez siebie babeczkami:) W czasie kursu ma uważność na całą grupę, ale i każdego uczestnika. Chętna zostać po szkoleniu, żeby odpowiedzieć na dodatkowe pytania.. A Metoda Access Bars ukojenie dla ciała, w dzisiejszych czasach każdy z nas potrzebuje zostawić ciężar, który nosimy w sobie i ta metoda świetnie się do tego nadaje. Serdeczne polecam ❤️❤️❤️

Rafał Rafał 01.03.2021

Odbyłem szkolenie z Access Bars, to był dzień pełen wrażeń, dobrej zabawy w przemiłej i swobodnej atmosferze, ale również czas głębokich przeżyć dla wielu z nas. Maju, uwielbiam twoje bezpośrednie i indywidualne podejście do ludzi, poczułem się zaopiekowany i wysłuchany, tak jakbyśmy już długo byli znajomymi, a przecież spotkaliśmy się po raz pierwszy! Od czasu szkolenia przeprowadziłem swoich pierwszych 5 sesji, czuje przy nich ogromną (swoją) pracę – dajesz bars, otrzymujesz bars. Mam nadzieję, że będzie ich więcej oraz że z Tobą zobaczę się na kolejnym szkoleniu. Dziękuje!

Hanna Martynowicz 12.06.2021

Przeogromna wdzięczność za warsztat z Mają 😘
Dla mnie przepiękne doświadczenie
Lekkość, radość i spokój 💓💓💓
Polecam każdemu z całego serca 
Do Mai zaprowadziło mnie serce – intuicja. Cudownie czułem się w roztaczającej się wokół Mai łagodności, autentyczności, jakości. Połączenie właśnie tych elementów – jakość i serce daje tą piękną świadomość bycia w odpowiednim czasie i miejscu.
Dziękuję ❤️ 

Share This