fbpx
 

o mnieblog

Moja droga do SIEBIE

rozpoczęła się dużo wcześniej niż świadomość o niej. Intuicyjnie ciągnęło mnie do naturalności już od wielu lat. Wiedziałam, że medycyna konwencjonalna, choć mocno rozwinięta w ostatnim wieku, nie jest doskonała, a moc ukryta w naturze i w nas samych, bardzo niedoceniona. Z ludźmi pracowałam zawsze. To możliwość bycia wśród nich pobudzała mnie do rozwoju. Od kiedy pamiętam byłam „pomagaczem” i z tą misją, przyszłam bez wątpienia na świat. Moje ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zawsze opierało się na drugim człowieku. Obserwacje i słuchanie mowy ciała dawało mi więcej informacji niż wypowiedziane słowa.
Coraz częściej zaczęłam odczuwać ciężkość i brak komfortu, poszukiwanie lekkości w ciele i duszy, stało się dla mnie moim nowym kompasem

Wiele lat temu rozpoczęłam swoją podróż po ciele

Uczyłam się jak go słuchać, jak wsłuchiwać się w przepływ, rozpoznawać zastoje, miejsca kumulacji stresu i traum, emocji, które zapisane w naszym ciele, chowają się głęboko, by w najbardziej nieodpowiednim momencie wybuchnąć niczym wulkan. Ta podróż była nie tylko największą szansą dla mojego osobistego uzdrowienia i rozwoju, okazała się miłością mojego życia, którą dziś dzielę się z każdym, kto wpuszcza mnie do swojej przestrzeni.

natural flow maja Ławicka o mnie

Shiatsu, Terapia Czaszkowo Krzyżowa, Access Bars®, Access Energetic Facelif®, Procesy na ciało Access Body Proces®,  Joga Twarzy wg Daniell Collins, praca indywidualna z cudownymi nauczycielami Petr Pałagin, Francoise Rambaud i Arvic Baghramian, u której studiowałam Szkołę Szamanizmu, poprowadziły mnie w najcudowniejszą stronę. Do Siebie

Dziś z ogromna pasją dzielę się swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Pracuję indywidualnie i grupowo. Jestem Certyfikowanym Facylitatorem Access Consciousness®, facylitatorem Access Bars® Access Energetic Facelift® i Access Body Process®, szkolę praktyków, dając międzynarodowe certyfikaty uprawniające do pracy z innymi. Jako jedna z 5 facylitatorek w Polsce prowadzę Podstawy Access Consciousness®. Latami asystowałam w szkoleniach dla przyszłych terapeutów czaszkowo – krzyżowych, by każdego dnia doskonalić swój warsztat pracy z ciałami i osobami, które gotowe są nieść inną jakość życia ludziom, poprzez zmianę Siebie. Asystowanie ludziom w zmianie stało się nie tylko moją pasją. Praca, którą wykonuję jest cudowna! Przyciągam do Siebie na szkolenia, do gabinetu i na co dzień wspaniałe osoby, gotowe zmieniać ze mną Świat.

natural flow maja Ławicka

Oprócz szkoleń pracuje indywidualnie. Praca z ciałem, ale też ta energetyczna, facylitująca, daje mi ogrom satysfakcji. Kocham to! Osoby, które mi zaufały odkrywają Siebie na nowo i rozpoczynają życie w innej jakości. Bo warto jest żyć życiem wartym życia.

Przeszłam długą drogę, by trafić DO SIEBIE, dziś towarzyszę na tej drodze innym. Jeśli chcesz poznać lepiej mnie i moją historię, zapraszam do odsłuchania wywiadu, którego udzieliłam Agnieszce Gabrieli Stranc podczas audycji „W pół do piątku” w Radio Gdynia. Być może znajdziesz w mojej opowieści inspirację dla siebie. Pamiętaj, że zawsze jest dobry moment, żeby zacząć wszystko od nowa.

Zapraszam do tej cudownej podróży, gdzie niemożliwe staje się możliwe

Moje „Natural Flow”

Z pasji i miłości

Ode mnie dla Ciebie

Jestem współtwórcą Morza Aniołów