fbpx
access energetic facelift
378
page-template-default,page,page-id-378,page-child,parent-pageid-155,bridge-core-3.0.4,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive
 

access energetic faceliftblog

Ciało… co myślisz kiedy czytasz to słowo? Co czujesz patrząc na swoje ciało? czy bywasz z niego zadowolona? Czy Twoje poczucie własnej wartości znika w momencie spojrzenia w lustro? To szkolenie dedykuje głównie Kobietom, które marzą  i śnią o chwili, kiedy poczują się jak milion dolarów ???? zapewniam, że nie oferuję tu operacji plastycznych ani chirurgicznych liftingów. To szkolenie zmieni Twoje spojrzenie na siebie i Twoje ciało, poczujesz się związana z nim jak nigdy dotąd i do tego będziesz mogła napełniać tą jakością inne kobiety. Zainteresowałam Cię? 

Odkryj Swoje piękno dołączając do Szkolenia Access Facelift®

Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest zakochać się w Sobie?  A słyszałaś w swojej głowie pytania:

Czy istnieje naturalny sposób na odwrócenie procesu starzenia? Co mogę zrobić, aby pomóc swojemu ciału odzyskać witalność i energię?

Dobrze trafiłaś!

Access Energetic Facelift®  to wyjątkowy proces i zabieg manualny w jednym, który w zupełnie naturalny sposób pomaga przywrócić Twojej  skórze jędrność, młodość i utracony blask

Nauczono nas, że ciało jest „złem koniecznym”, że przysparza nam problemów i nigdy nie jest takie jakie mogłoby być! Tymczasem, wszystko możemy zmienić, wszystko możemy odwrócić bez względu na to jaki pesel nosimy w kieszeni. I ja jestem tego najlepszym dowodem! Mam 50 lat i nigdy nie czułam się tak dobrze, wyjątkowo i atrakcyjnie jak teraz

Zmieniając sposób, w jaki odnosisz się do siebie i swojego ciała, zmienia się także sposób, w jaki odnosisz się do wszystkiego innego w Twoim życiu, a tym samym, zmienia się każdy obszar Twojego życia.

Dla mnie to szkolenie zmieniło moją relację z ciałem i spowodowało, że zaczęłam rozkochiwać się w Sobie. Zmiana wyglądu stała się efektem ubocznym, ale jakże widocznym dla każdego oka

Szkolenie Access Facelift
Facelift Natural Flow

Uczestnicząc w szkoleniu Access Facelift®, poczujesz czym jest napełnienie całego ciała ciepłem, energią i chęcią do życia!

Ten niewiarygodny proces zmienić może w nas wszystko! Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki możemy zapomnieć o całym ciężarze, jaki pakujemy sobie na barki przez całe nasze życie. Proces jest całkowicie nieinwazyjny i polega na przyłożeniu rąk do odpowiednich miejsc na twarzy lub ciele. Poczujesz znowu jak to jest chcieć żyć

Pamiętasz jak to jest być pełnym energii do życia, czuć wewnętrzny spokój, który delikatnie sprawia, że na Twojej twarzy pojawia się uśmiech, likwidujący wszelki stres, uwalniający napięcie, i przywracający Cię do życia w harmonii z samym sobą i swoim ciałem?

Na całym świecie zabiegi Access Energetic Facelift® wykonywane są w profesjonalnych salonach SPA, ośrodkach anti-aging, gabinetach masażu, gabinetach chirurgów plastycznych i centrach odnowy biologicznej na całym świecie.

Zapraszam Cię serdecznie na warsztaty Access Facelift®. Jako promotorka healthy aging uwielbiam obdarowywać swoich klientów tym zabiegiem a jeszcze bardziej kocham go otrzymywać. moja relacja z ciałem nigdy nie była tak piękna

Dla osób, które zdecydowane są na zmianę swojego stylu życia, uczestnictwo w warsztatach oprócz odnowy duchowej, pozwolą uzyskać również praktyczną umiejętność wykonywania zabiegu, dzięki uzyskanemu certyfikatowi Access Energetic Facelift, który uprawnia do wykonywania zabiegów na całym świecie.

Access Facelift Natural Flow
Access Facelift szkolenia

CZYM JEST SZKOLENIE ACCESS FACELIFT®:

 • Access Energetic Facelift® to fantastycznie relaksujący delikatny, energetyczny masaż ciała polegający na dotyku
 • Twoje ciało dzięki zabiegowi się rozpręży i rozluźni
 • Sesja Access Facelift® daje nam nowy wymiar czucia Siebie w Sobie, akceptacji ciała, chęci do życia i tak bardzo potrzebnej energii do chcenia od życia więcej
 • Regularnie stosowane zabiegi działają jak bezinwazyjny lifting twarzy, skóra na całym ciele się napręża i ujędrnia
 • Ciało nabiera chęci do działania i zaczyna współpracować z układem odpornościowym,  immunologicznym i hormonalnym

JAKICH EFEKTÓW MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

 • Twoja twarz będzie wyglądać znacznie młodziej i odzyska blask
 • Poczujesz znaczy przypływ witalności i energii życiowej
 • Poczujesz radość, która odpowiedzialna jest za chęć do życia
 • Uwolnienie bólu i dolegliwości ciała
 • Potwierdzone są przypadki kobiet, które auważyły, że powiększyły im się piersi, a pośladki uniosły. Dodatkowo, zanotowały również naturalną zmianę w sposobie odżywiania.

Nie można przewidzieć jak zareaguje organizm na proces Access Facelift. Każdy z nas jest unikalną jednostką oraz ciałem, więc wszystko jest kwestią indywidualną. Od Ciebie zależy jak wiele pozwolisz ze swojej strony uwolnić oraz otrzymać podczas każdego zabiegu.

Zaleca się zrobić minimum 10 sesji, a najlepiej 20, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Maja Lesińska Natural FLOW
Natural FLOW Access Facelift szkolenia

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ DZIEŃ PODCZAS SZKOLENIA ACCESS FACELIFT®:

 • Dowiesz się, jak przeprowadzić sesję Access Facelift® oraz otrzymasz dodatkowe narzędzia wykorzystywane w Access Consciousness® do uwalniania ograniczeń.
 • Wykonasz 2 i otrzymasz 2 pełne sesje Access Facelift® na twarz oraz na ciało.
 • Otrzymasz materiały warsztatowe, nagrania audio w formacie mp3 oraz Certyfikat ukończenia warsztatów Access Energetic Facelift®, który pozwala na odpłatne i profesjonalne prowadzenie zajęć z innymi osobami.

cena szkolenia

Szkolenie Facelift

1650 zł

Szkolenie Facelift dla powtarzających

825 zł

Szkolenie Facelift dla osób w wieku 16-18 lat

825 zł

Szkolenie Facelift dla dzieci do 15 roku życia (tylko z osobą dorosłą)

0 zł

Terminy najbliższych szkoleń:

KALENDARZ SZKOLEŃ

ACCESS BARS 02.12.2023 – SOPOT BRAK MIEJSC

ACCESS FACELIFT 03.12.2023 – SOPOT

ACCESS BARS 09.12.2023 – WROCŁAW

ACCESS FACELIFT 10.12.2023 – WROCŁAW

PODSTAWY ACCESS CONSCIOUSNESS 14-17.12.2023 – poza.schematem pod WARSZAWĄ (nocleg!)

PODSTAWY ACCESS CONSCIOUSNESS 27-30.12.2023 – SOPOT

2024 rok 

ACCESS BARS 06.01.2024 – SOPOT

ACCESS FACELIFT 07.01.2024 – SOPOT

KOREKTA WIDZENIA 19.01.2023 – KRAKÓW

MTVSS BODY PROCESS 19.01.2023 – KRAKÓW

ACCESS BARS 20.01.2024 – KRAKÓW

ACCESS FACELIFT 21.01.2024 – KRAKÓW

PAMIĘC KOMÓRKOWA 21.01.2024 – KRAKÓW

MTVSS BODY PROCESS 23.02.2023 – DARŁOWO

ACCESS BARS 24.02.2024 – DARŁOWO

ACCESS BARS 25.02.2024 – DARŁOWO

PODSTAWY ACCESS CONSCIOUSNESS 01-04.03.2024 – GDAŃSK

PODSTAWY ACCESS CONSCIOUSNESS 07-10.03.2024 – RZESZÓW

PODSTAWY ACCESS CONSCIOUSNESS 25-28.04.2024 – KRAKÓW

PODSTAWY ACCESS CONSCIOUSNESS 09-12.05.2024 – SOPOT

  wypełnij formularz

  rezerwacja na szkolenie

  dodatkowe informacje


  Zgłoszenie na szkolenie wiąże się z wpłatą zadatku w wysokości 500 zł przy rezerwacji miejsca na klasie Bars lub Facelift i 1000 zł w przypadku wyboru klasy Podstawy, jej wpłata gwarantuje miejsce.


  Dane do przelewu:
  "Natural Flow" Maja Lesińska
  67 1160 2202 0000 0004 7294 8415
  tytułem: miasto + imię i nazwisko