fbpx
sesje indywidualne
Nasze ciało, niczym archiwum X, niesie w sobie całą historię zdarzeń od momentu poczęcia, często nawet dłużej. Praca z ciałem poprzez delikatny dotyk, daje mu przestrzeń do uwolnienia wszystkiego, co już mu nie służy, co dawno przebrzmiało i wymaga uwolnienia.
108
page-template-default,page,page-id-108,page-parent,bridge-core-3.0.4,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive
 

sesje indywidualneblog

Nasze ciało, niczym archiwum X, niesie w sobie całą historię zdarzeń od momentu poczęcia, często nawet dłużej. Praca z ciałem poprzez delikatny dotyk, daje mu przestrzeń do uwolnienia wszystkiego, co już mu nie służy, co dawno przebrzmiało i wymaga uwolnienia. Bez konieczności nazywania, bez doszukiwania się przyczyn i winnych, bez rozkminiania historii rodzinnych, związków, relacji i zdarzeń. Ciało nie musi rozumieć i wiedzieć, co przez kogo i dlaczego. To czego potrzebuje ciało to określone warunki: dotyk bez osądu i przestrzeń, w której czujesz się komfortowo. Sprawdź czy to miejsce jest dla Ciebie. Zapraszam na sesje indywidualne …

Access Bars®

 Sesja Access Bars® przyniesie Ci ulgę, da chwile wytchnienia, zrobi porządki w Twoim umyśle i pokaże, że inna jakość bycia ze sobą jest możliwa.

Natural Flow sesje indywidualne
Natural Flow sesje indywidualne

Access Energetic Facelift®

 Ten fenomenalny, delikatny proces energetyczny obdaruje Ciebie nie tylko magicznym dotykiem, ale też przepięknym uśmiechem, naturalnym blaskiem, błyskiem w oku i sprawi, że Twoja skóra wygładzi się i rozpromieni.

Kobido

Mówią o tym masażu „niechirurgiczny lifting twarzy”!  na całym świecie kobiety kochają go nie tylko za widoczne gołym okiem zmiany na twarzy, ale też za dobre samopoczucie, lekkość w ramionach i mijające migreny.

Natural Flow sesje indywidualne
Natural Flow sesje indywidualne

Access Body Process®

Access Consciousness® oferuje ponad 60 różnych procesów na ciało. Kiedy poczujesz chęć zmiany, będziesz chciał pozbyć się ograniczeń fizycznych lub psychofizycznych w twoim ciele, przyjdź i daj się poprowadzić. Zaufaj, Twoje ciało wie co dla niego najlepsze …

Sesja pracy manualnej

z ciałem

To sesja całkowicie poświęcona twojemu ciału. To Energetyczna Terapia Manualna, podczas której pracuję z ciałem, powięzią i każdą strukturą łącząc  technikę pracy EMT z różnymi procesami na ciało, podążam za energią i głosem twojego ciała. Magia podążania za ciałem, tworzy najbardziej unikalną i niepowtarzalną sesję. Dzięki temu ciało doświadcza zmiany, o którą prosi.

Natural Flow sesje indywidualne
Natural Flow sesje indywidualne

Sesja facylitująca

To rodzaj pracy werbalnej. Podczas sesji asystuję Ci w podróży do Twojej świadomości. Podążając za energią zadaje Ci pytania, dzięki którym odkrywasz to, co wiesz a czego nie dostrzegasz w aspekcie, który wymaga wg Ciebie zmiany.

Terapia

czaszkowo-krzyżowa

To bardzo dynamiczny proces, który wzmacnia zdolność organizmu do samouzdrawiania. Każdy organizm ma w sobie moc, niezbędną do radzenia sobie z różnymi przeciwnościami, intensywnością i fizykalnymi urazami, które zapisują się w ciele dużo głębiej niż widoczna gołym okiem rana.

Terapia czaszkowo krzyżowa Natural Flow
sesja SOP Natural Flow

Sesja SOP Symfonii Możliwości


Symfonia Możliwości (SOP) zaprasza do życia w zupełnie inny sposób. SOP to sesja energetyczna. Podczas tej sesji poruszamy się w polu energetycznym, gdzie znajduje się dużo więcej, niż nasz umysł jest w stanie sobie wyobrazić. To tam, w tej przestrzeni możemy poprosić o każdą zmianę!