fbpx
 

sesje indywidualneblog

Nasze ciało, niczym archiwum X, niesie w sobie całą historię zdarzeń od momentu poczęcia, często nawet dłużej. Praca z ciałem poprzez delikatny dotyk, daje mu przestrzeń do uwolnienia wszystkiego, co już mu nie służy, co dawno przebrzmiało i wymaga uwolnienia. Bez konieczności nazywania, bez doszukiwania się przyczyn i winnych, bez rozkminiania historii rodzinnych, związków, relacji i zdarzeń. Ciało nie musi rozumieć i wiedzieć, co przez kogo i dlaczego. To czego potrzebuje ciało to określone warunki: dotyk bez osądu i przestrzeń, w której czujesz się komfortowo. Sprawdź czy to miejsce jest dla Ciebie. Zapraszam na sesje indywidualne …

Terapia czaszkowo krzyżowa Natural Flow

Access Bars®

 Sesja Access Bars® przyniesie Ci ulgę, da chwile wytchnienia, zrobi porządki w Twoim umyśle i pokaże, że inna jakość bycia ze sobą jest możliwa.

Access Energetic Facelift®

 Ten fenomenalny, delikatny proces energetyczny obdaruje Ciebie nie tylko magicznym dotykiem, ale też przepięknym uśmiechem, naturalnym blaskiem, błyskiem w oku i sprawi, że Twoja skóra wygładzi się i rozpromieni.

Natural Flow sesje indywidualne

Sesja SOP Symfonii Możliwości


Symfonia Możliwości (SOP) zaprasza do życia w zupełnie inny sposób. SOP to sesja energetyczna. Podczas tej sesji poruszamy się w polu energetycznym, gdzie znajduje się dużo więcej, niż nasz umysł jest w stanie sobie wyobrazić. To tam, w tej przestrzeni możemy poprosić o każdą zmianę!

Access Body Process®

Access Consciousness® oferuje ponad 60 różnych procesów na ciało. Kiedy poczujesz chęć zmiany, będziesz chciał pozbyć się ograniczeń fizycznych lub psychofizycznych w twoim ciele, przyjdź i daj się poprowadzić. Zaufaj, Twoje ciało wie co dla niego najlepsze …

Natural Flow sesje indywidualne

MOCna Sesja – facylitacja

Indywidualna facylitacja. To sesja całkowicie poświęcona Tobie i temu co pojawiło się w Twoim życiu a co pragniesz i jesteś gotowy zmienić. Podczas sesji asystuję Ci w podróży do Twojej świadomości. Pracuję z każdym obszarem, który nazywasz problemem. Z  marzeniem, życiowym zawirowaniem i planami, które zapisujesz w przestrzeni. To jak reset ustawień, który prowadzi do rozwiązania.

Kobido

Mówią o tym masażu „niechirurgiczny lifting twarzy”!  na całym świecie kobiety kochają go nie tylko za widoczne gołym okiem zmiany na twarzy, ale też za dobre samopoczucie, lekkość w ramionach i mijające migreny.

Natural Flow sesje indywidualne
Terapia czaszkowo krzyżowa Natural Flow

Terapia

czaszkowo-krzyżowa

To bardzo dynamiczny proces, który wzmacnia zdolność organizmu do samouzdrawiania. Każdy organizm ma w sobie moc, niezbędną do radzenia sobie z różnymi przeciwnościami, intensywnością i fizykalnymi urazami, które zapisują się w ciele dużo głębiej niż widoczna gołym okiem rana.