fbpx
 

access body processblog

Nie ma takiej intensywności, której Twoje ciało nie chciałoby się pozbyć. A Ty? Masz ochotę na odczucie lekkości? Chcesz pozbyć się dyskomfortu, który towarzyszy Ci od jakiegoś czasu? Access Consciousness oferuje ponad 60 różnych procesów na ciało. Kiedy poczujesz chęć zmiany, będziesz chciał pozbyć się ograniczeń fizycznych lub psychofizycznych w twoim ciele, przyjdź i daj się poprowadzić. Zaufaj, Twoje ciało wie co dla niego najlepsze … 

Access body process Natural FLOW szkolenia

MTVSS – (Molecular Terminal Valence Sloughing System)

 Jest to jeden z najstarszych i najbardziej dynamicznych procesów uzdrawiająco-regenerujących na ciało. Przyczynia się do cofnięcia tego, co zostało zmienione w naszym ciele przez czasy, przestrzenie, rzeczywistości i wymiary i pomaga cofnąć wiele dysfunkcji w ciele. Proces ten może mieć ogromny wpływ na nasz system immunologiczny, jego uaktywnienie i stymulację.

MTVSS – to bardzo delikatny zabieg o wielkiej mocy oddziaływania. Wymaga odpowiedniego, pozbawionego jakiegokolwiek nacisku dotyku we właściwych punktach na ciele. Odczuwany jest przez osobę przyjmującą jako coś głęboko relaksującego, tworzącego poczucie takiej przestrzeni w ciele, jaka zapewne nie była jej wcześniej znana i doświadczana.

Jest to fenomenalny proces dla wszystkich, którzy mają dosyć odczuwania chorób i słabości w ciele; dla tych, którzy zainteresowani są wzmocnieniem swojego ciała, a przede wszystkim swojego systemu immunologicznego. Mowa tu o wsparciu poprzez otrzymywanie energii zabiegu MTVSS oraz energetycznej stymulacji organizmu, a nie o wsparciu farmakologicznym. Jest to również zaproszenie dla tych, którzy chcą szybciej i łatwiej wychodzić z problemów zdrowotnych, wracać do zdrowia po operacjach lub agresywnych terapiach, lżej przechodzić ciężki wysiłek fizyczny, czy też efektywniej wykonywać ćwiczenia fizyczne. MTVSS bardzo wspomaga osoby zmagające się z chorobami, nowotworami i problemami zdrowotnymi.

Jeżeli otrzymasz ten proces co tydzień przez 10 tygodni ciało zacznie funkcjonować tak jak zostało zaprojektowane, zmienisz wzorzec ciała na pierwotny, czyli pozbawiony doświadczeń, traum i chorób

Natural Flow sesje indywidualne
Kobido Natural FLow

Korekta widzenia

Korekta widzenia to wyjątkowy proces dla ciała (Access Consciousness®) pomocny w korygowaniu wzroku. Aktywuje on uzdrawiające energie nie tylko w Twoich oczach i zatokach, ale również usuwa przekonania na temat starzenia się wzroku, na temat tego co jest możliwe do zmiany, a co nie w kwestii wzroku i oczu. Zastanawiałeś/aś się kiedyś

• Jak by to było pozwolić sobie zobaczyć wszystko?
• Jak by to było pozwolić sobie postrzegać piękno i radość, a jednocześnie nie odmawiać sobie widzenie absolutnie wszystkiego?
• Jak by to było po prostu otrzymać wszystko to, co możemy otrzymać dzięki naszym oczom?

Ten niezwykle energetyczny zabieg poprzez delikatny dotyk pozwala odbudować nam radość i łatwość widzenia, a także postrzegania piękna tego świata!
Co więcej zabieg ten korzystnie wpływa na poprawę wzroku, dzięki czemu mamy możliwość odwrócić mechanizmy osłabiające pole widzenia np. krótko- i dalekowzroczność, zaćmę, jaskrę, astygmatyzm itp.
Pomaga również przy wszelkich problemach z zatokami oraz działa odżywczo i relaksująco na całe ciało.

Sesja SOP Symfonii Możliwości

SOP to sesja energetyczna. Wszystko w nas i wokół nas jest energią. Podczas tej sesji poruszamy się w polu energetycznym, gdzie znajduje się dużo więcej, niż nasz umysł jest w stanie sobie wyobrazić. To tam, w tej przestrzeni możemy poprosić o każdą zmianę! O co tak naprawdę mogę poprosić? Warto się nad tym dobrze zastanowić 🙂 tematem sesji może być każda sytuacja, relacja  z kimś lub czymś (pieniądze, biznes, egzamin…). Wszystko jest energią, również to co sam/a stworzyłeś w swojej podświadomości, by zablokować sobie możliwości zmiany wszystkiego o czym tylko zamarzysz. Zapraszam do tej wspaniałej podróży już w grudniu. Sesja może być wykonywana on-line.

Sesja Facylitująca

To rodzaj pracy werbalnej. Podczas sesji asystuję Ci w podróży do Twojej świadomości. Podążając za energią zadaje Ci pytania, dzięki którym odkrywasz to, co wiesz a czego nie dostrzegasz w aspekcie, który wymaga wg Ciebie zmiany. Nowe możliwości, które ukazują się podczas takiej sesji, mogą odmienić to co wcześniej uznałeś/aś, za niemożliwe do zmiany. Sesja może odbywać się on line.

Dowolny proces na ciało

To sesja całkowicie poświęcona twojemu ciału. Podczas tego spotkania poprzez dotyk i „rozmowę” niewerbalną z ciałem dobieram proces najbardziej odpowiedni do danego momentu. Procesy na ciało Access Consciousness (jest ich ponad 60) stworzone są tak by wzmacniać ciało jego zasoby i zdolność do samoregeneracji, uzdrawiania i pozbywania się z pamięci komórkowej tego co ciału ciąży i przeszkadza w lekkości bycia.

cena sesji indywidualnej

Symfonia Możliwości

550 zł

30 minut

MTVSS/inne procesy na ciało

350 zł

90 minut

Sesja facylitująca

250 zł

60 minut