fbpx
 

Symfonia Możliwości – sesja SOPblog

Symfonia Możliwości (SOP) zaprasza do życia w zupełnie inny sposób. SOP to sesja energetyczna. To nie jest terapia ani sesja uzdrawiania. To działanie energii w polu, w ciele energetycznym, której celem jest wzmocnienie każdej osoby, aby wiedziała, że wie i co może wybrać, by zmienić. Wszystko w nas i wokół nas jest energią. Podczas tej sesji poruszamy się w polu energetycznym, gdzie znajduje się dużo więcej, niż nasz umysł jest w stanie sobie wyobrazić. To tam, w tej przestrzeni możemy poprosić o każdą zmianę! To tam tworzymy przestrzeń dla świadomości, gdzie wszystko jest możliwe i jest spoza ograniczeń, jakie stworzyliśmy sobie podczas naszego życia. O co tak naprawdę mogę poprosić? Warto się nad tym dobrze zastanowić.

Tematem sesji może być każda sytuacja, relacja  z kimś lub czymś (pieniądze, biznes, egzamin…). Wszystko jest energią, również to co sam stworzyłeś w swojej podświadomości, by zablokować sobie możliwości zmiany wszystkiego o czym tylko zamarzysz.

Sesję rozpoczynamy pytaniem: jeśli miałbyś otrzymać od tej sesji cokolwiek, czym by to było?….

zanim odpowiesz słowami, ukazuje się energia tego o czym pomyślałaś/eś. Z tą energia pracujemy podczas danej sesji. Warto tego doświadczyć, bo to co zadziewa się w trakcie, jest nienazywalne słowami 🙂 Zapraszam do tej wspaniałej podróży. Sesja może być wykonywana on line.

Sesje grupowe online

W roku 2024 prowadzę również regularne sesje grupowe Symfonia Możliwości Taster, tak dla rozsmakowania możliwości i zaproszenia ich do życia. Wykorzystując mocną energię księżyca podczas Nowiu, łączymy się z polem, gdzie nazywasz i materializujesz swoje pragnienie. Sesje grupowe odbywają się on line i dla większości osób wiążą się z silnym doznaniem. Symfonia Możliwości Taster zabiera nas w podróż, której nie jesteś w stanie przewidzieć! Jedno jest pewne, wracasz z niej w zupełnie innej jakości i przyciągasz swoje najgłębsze pragnienia.

Kiedy sesje grupowe? 

11.01, 09.02, 10.03, 08.04, 08.05

Po sesji otrzymujesz nagranie, które możesz odsłuchiwać każdego dnia. Często doznania podczas kolejnych odsłuchów są coraz silniejsze. Istnieje możliwość zakupu nagrań z poprzednich sesji » NAPISZ DO MNIE 

Opinie po otrzymanej sesji

  • wow, całe ciało mi wibrowało a ja przeniosłem się w inną rzeczywistość
  • dostałem pracę, o której marzyłem! Kilka dni po sesji i już wszystko się zmieniło
  • podczas sesji poprosiłam o Podstawy Access Consciousness®. Bardzo chciałam na nich być! W ciągu 2 dni po sesji nagle otrzymałam dodatkową kasę i pstryk! Zapisałam się
  • poprosiłam o rozwiązanie sytuacji tzw. „bez wyjścia”. Żyłam w ogromnym stresie tygodniami i zakleszczyłam się w napięciu, na drugi dzień po sesji wstałam i przyszło do mnie rozwiązanie, wow!
  • bałam się egzaminu baaaardzo! Jedna sesja przed i wszystko mi sprzyjało, nawet wykładowca jakby jakiś inny 😉 ZDAŁAM!
  • Czuję się Super nie da się opisać po prostu Szczęśliwa ♥️

To tylko przedsmak tego co możesz otrzymać.
Ograniczeniem w formułowaniu Twojej prośby jest tylko Twój umysł. Zapraszam do doświadczenia tej magicznej sesji, w której otrzymujesz wszystko o co prosisz.

cena sesji indywidualnej

sesja indywidualna

550 zł

ok. 30 minut

sesja grupowa terminy 11.01, 09.02, 10.03, 08.04, 08.05

77 zł

ok 30 minut