fbpx
Symfonia Możliwości – sesja SOP
Symfonia Możliwości (SOP) zaprasza do życia w zupełnie inny sposób. SOP to sesja energetyczna. To nie jest terapia ani sesja uzdrawiania. To eksploracja energii, której celem jest wzmocnienie każdej osoby.
586
page-template-default,page,page-id-586,page-child,parent-pageid-108,bridge-core-3.0.4,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive
 

Symfonia Możliwości – sesja SOPblog

Symfonia Możliwości (SOP) zaprasza do życia w zupełnie inny sposób. SOP to sesja energetyczna. To nie jest terapia ani sesja uzdrawiania. To eksploracja energii, której celem jest wzmocnienie każdej osoby, aby wiedziała, ze wie i co może wybrać, by zmienić. Wszystko w nas i wokół nas jest energią. Podczas tej sesji poruszamy się w polu energetycznym, gdzie znajduje się dużo więcej, niż nasz umysł jest w stanie sobie wyobrazić. To tam, w tej przestrzeni możemy poprosić o każdą zmianę! To tam tworzymy przestrzeń dla świadomości, gdzie wszystko jest możliwe i jest spoza ograniczeń, jakie stworzyliśmy sobie podczas naszego życia. O co tak naprawdę mogę poprosić? Warto się nad tym dobrze zastanowić.

Tematem sesji może być każda sytuacja, relacja  z kimś lub czymś (pieniądze, biznes, egzamin…). Wszystko jest energią, również to co sam stworzyłeś w swojej podświadomości, by zablokować sobie możliwości zmiany wszystkiego o czym tylko zamarzysz. Sesję rozpoczynamy pytaniem: jeśli miałbyś otrzymać od tej sesji cokolwiek, czym by to było?…. zanim odpowiesz słowami, ukazuje się energia tego o czym pomyślałaś/eś. Z tą energia pracujemy podczas danej sesji. Warto tego doświadczyć, bo to co zadziewa się w trakcie, jest nienazywalne słowami 🙂 Zapraszam do tej wspaniałej podróży. Sesja może być wykonywana on line.

cena sesji indywidualnej

sesja indywidualna

550 zł

ok. 30 minut