fbpx
Symfonia Możliwości
 

Symfonia Możliwości (Symphony of Possibilities)blog

Symfonia Możliwości

Symfonia Możliwości (Symphony of Possibilities)

Symfonia Możliwości

Symfonia Możliwości

taniec z energią, który zmienić może wszystko

 

Kiedy pierwszy raz doświadczyłam energetycznej sesji na swoim ciele, poczułam się jakbym wróciła do najbardziej przytulnego, ciepłego i najprzyjemniejszego domu w jakim kiedykolwiek, gdziekolwiek miałam możliwość bycia. To było pod koniec kwietnia 2022 roku w Pradze. Jadąc na szkolenie z Dr Dain Heer, współtwórcą Access Consciousness® czułam, że wydarzy się tam magia!

 

sesja indywidualna z Dr Dain Heer

 

Nie często się zdarza, by podczas szkolenia Dr Dain Heer zapraszał ludzi z sali na sesję 1:1, ale kiedy głęboko czegoś pragniesz i czujesz, że to jest ten dzień, który odmieni Twoje życie, wydarza się to co „niemożliwe” ????. Miałam okazję doświadczyć magii energetycznej pracy z ciałem od samego twórcy i to co poczułam było niedefiniowalne.

 

 

Dziś z perspektywy kilku miesięcy mogę jasno powiedzieć, że ta sesja odmieniła moje życie. Szybko zrozumiałam tez, że moim wielkim pragnieniem jest móc obdarowywać takim odczuciem, taką możliwością innych ludzi. Szkolenie Symfonii Możliwości z twórcą metody Dr Dain Heer było kolejnym krokiem, w odkrywaniu możliwości pracy z drugim człowiekiem poprzez jego ciało.

Jesteś gotów na taki przełom w swoim życiu?

 

Symfonia Możliwości (SOP) zaprasza do życia w zupełnie inny sposób. SOP to sesja energetyczna. To nie jest terapia ani sesja uzdrawiania. To eksploracja energii, której celem jest wzmocnienie każdej osoby, aby wiedziała, że wie i co może wybrać, by zmienić. Wszystko w nas i wokół nas jest energią. Podczas tej sesji poruszamy się w polu energetycznym, gdzie znajduje się dużo więcej, niż nasz umysł jest w stanie sobie wyobrazić. To tam, w tej przestrzeni możemy poprosić o każdą zmianę! To tam tworzymy przestrzeń dla świadomości, gdzie wszystko jest możliwe i jest spoza ograniczeń, jakie stworzyliśmy sobie podczas naszego życia. O co tak naprawdę mogę poprosić? Warto się nad tym dobrze zastanowić.

 

 

Tematem sesji może być każda sytuacja, relacja  z kimś lub czymś (pieniądze, biznes, egzamin…).

Wszystko jest energią, również to co sam stworzyłeś w swojej podświadomości, by zablokować sobie możliwości zmiany wszystkiego o czym tylko zamarzysz.

 

Sesję rozpoczynamy pytaniem: jeśli miałbyś otrzymać od tej sesji cokolwiek, czym by to było?…. zanim odpowiesz słowami, ukazuje się energia tego o czym pomyślałaś/eś. Z tą energia pracujemy podczas danej sesji. Warto tego doświadczyć, bo to co zadziewa się w trakcie, jest nienazywalne słowami.

Zapraszam do tej wspaniałej podróży

Sesja może być wykonywana on line