fbpx

Szkolenia Access Facelift

Odkryj w Sobie piękno dołączając do szkolenia Access Facelift!

Czy proces starzenia można odwrócić w naturalny sposób? Czy mogę pomóc mojemu ciału odzyskać witalność i energię życiową? Access Energetyczny Facelift® to niesamowity proces na ciało, który w całkowicie naturalny sposób przywraca witalność, młodość, piękno Twojego ciała.

Dlaczego nasze ciało się starzeje?

Tak naprawdę jesteśmy nieograniczonym istnieniem, które posiada moc kreowania wszystkiego czego pragnie, nawet wiecznie młodego ciała. Nasze ciało wygląda jednak tak jak punkty widzenia na jego temat. Uwierzyliśmy, patrząc i słuchając innych, że starość jest nieuchronna.

To punkty widzenia i osądy na tworzą ciało takim jak je widzisz.

Zmieniając sposób, w jaki odnosisz się do siebie i swojego ciała, zmienia się także sposób, w jaki odnosisz się do wszystkiego innego w Twoim życiu, a tym samym, zmienia się każdy obszar Twojego życia.

Uczestnicząc w szkoleniu Access Facelift®, pomożesz swojemu ciału pozbyć się ograniczających punktów widzenia, przekonań, wzorców i osądów, które na nie nakładałaś. Dodatkowo zasilisz ciało odżywczą energią, której najbardziej potrzebuje, Jeśli tylko będziesz gotowa na otrzymanie wszystkiego, co sesja może Ci zaoferować, efekty przekroczą Twoje oczekiwania. Proces jest całkowicie nieinwazyjny i polega na przyłożeniu rąk do odpowiednich miejsc na twarzy lub ciele. W ten sposób pozwalamy ciału otrzymać energię, która jest podstawowym paliwem naszego funkcjonowania.

Przypomnij sobie, jak to jest być w pełni sił witalnych, mieć nieograniczone pokłady energii do życia, a przy tym, odczuwać wewnętrzny pokój i spokój, łagodnie malujący się na Twojej twarzy i delikatnie wygładzający wszelkie napięcia, uwalniający Cię do tego, by żyć w harmonii ze sobą i swoim ciałem. Przypomnij sobie, jak to jest budzić się rano uśmiechniętą, totalnie wypoczętą i zregenerowaną, a patrząc w lustro o poranku,
widzieć siebie promiennie, lekko i radośnie.

Zapraszam Cię serdecznie na warsztaty Access Facelift, dzięki którym Twoje ciało będzie mogło z łatwością transformować i otrzymywać te wszystkie zmiany, które wybierzesz. 
Dodatkowo, uczestnicząc w tych warsztatach, wprowadzisz do swojego życia zupełnie nową jakość i nauczysz się wykonywać ten zabieg, zyskując NOWĄ PRAKTYCZNĄ UMIEJĘTNOŚĆ – staniesz się certyfikowanym praktykiem Access Energetic Facelift® z certyfikatem uprawniającym do wykonywania zabiegów na całym świecie

facilitator Maja Lesińska - szkolenia Access Facelift
Zabieg Access Facelift Gdańsk - Natural Flow

CZYM JEST SZKOLENIE ACCESS FACELIFT®:

 • Access Energetic Facelift® to niezwykle przyjemny, kojący i odżywczy proces i zabieg manualny w jednym, dedykowany nie tylko Twojej twarzy, ale także całemu ciału.
 • Odwraca objawy czasu starzenia na naszej twarzy i całym ciele, co powoduje, że wyglądasz INACZEJ, mówisz INACZEJ, działasz INACZEJ, a to zmienia całe Twoje życie
 • Access Energetic Facelift® wykonywany jest w profesjonalnych salonach SPA, gabinetach masażu, ośrodkach anti-aging, gabinetach medycyny estetycznej oraz odnowy biologicznej na całym świecie.
 • Wzmacnia on efekty zabiegów kosmetycznych, stanowi wsparcie w rekonwalescencji dla osób po operacjach twarzy, zabiegach dentystycznych. Pomaga w integracji procesów w ciele, aby zagościła w nim większa spójność i harmonia.
 • Podczas zabiegu uwalniamy wszelkiego rodzaju napięcia, zastygłe myśli, emocje, uczucia w ciele oraz to, co sprawia, że nie odczuwasz w swoim życiu lekkości. Dzięki temu poprawia się wygląd i kondycja Twojej skóry i włosów, Twoja skóra przestanie być zwiotczała i wygładzą się drobne zmarszczki. Wraca Twoja PEWNOŚĆ SIEBIE

JAKICH EFEKTÓW MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

 • Twoja twarz będzie wyglądała zdecydowanie młodziej i nabierze blasku
 • Poczujesz ogromny przypływ witalności i energii życiowej
 • Poczujesz przypływ radości, która sprawia, że „chce się żyć”!
 • Wiele osób doświadcza również uwolnienia bólu i dolegliwości ciała
 • Niektóre kobiety zauważyły, że powiększyły im się piersi i uniosły pośladki. Zanotowały też naturalną zmianę w sposobie odżywiania, mniejsze łaknienie oraz więcej energii

Czy możesz dokładnie przewidzieć, co się wydarzy po takim zabiegu ? Nie !!
Każdy z nas jest unikalnym istnieniem oraz ciałem, więc wszystko zależy od tego, jak wiele pozwolisz sobie uwolnić oraz otrzymać podczas każdego zabiegu.
Zaleca się zrobić minimum 10 sesji, a najlepiej 20, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Maja Lesińska-prowadząca szkolenia Access Facelift w Gdańsku
sesja Access Facelift Gdańsk - twarz i ciało

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ DZIEŃ PODCZAS SZKOLENIA ACCESS FACELIFT® W GDAŃSKU:

 • Nauczysz się wykonywać sesję Access Facelift® i otrzymasz dodatkowe narzędzia, wykorzystywane w Access Consciousness® do uwalniania ograniczeń.
 • Wykonasz 2 i otrzymasz 2 pełne sesje Access Facelift® na twarz oraz na ciało.
 • Otrzymasz materiały warsztatowe, nagranie mp3 oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia warsztatów Access Energetic Facelift®, uprawniający Cię do wykonywania sesji innym, również odpłatnie i profesjonalnie, jeżeli tak wybierzesz.

 

INWESTYCJA

Koszt szkolenia 1 300 zł

Koszt szkolenia 650 zł

Koszt szkolenia 650 zł

Koszt szkolenia 0 zł

Maja Lesińska

Maja Lesińska

prowadząca

Zakochana w życiu 48 letnia kobieta, która cieszy nim każdego dnia i zaraża radością innych. Certyfikowany facilitator Access Bars® i Access Energetic Facelift®, instruktor Jogi Twarzy, terapeutka Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, promotorka holistycznego podejścia do życia, life coach, współtwórczyni Morza Aniołów.

Rezerwacja:
W celu rezerwacji miejsca wejdź na stronę https://natural-flow.pl/rezerwacja-szkolenie/ kliknij REZERWACJA MIEJSCA NA SZKOLENIE wybierz termin i podaj tam swoje dane

Zgłoszenie na szkolenie wiąże się z wpłatą zaliczki w wysokości 300 zł, jej wpłata gwarantuje miejsce. Ilość miejsc jest ograniczona.
dane do przelewu:

“Natural Flow” Maja Lesińska
67 1160 2202 0000 0004 7294 8415
tytułem: miasto + imię i nazwisko

Zapraszam

Share This