fbpx

Szkolenia Access Facelift

Odkryj w sobie piękno dołączając do Szkolenia Access Facelift

Czy istnieje naturalny sposób na odwrócenie procesu starzenia? Co mogę zrobić, aby pomóc swojemu ciału odzyskać witalność i energię?

Access Energetic Facelift  to wyjątkowy proces i zabieg manualny w jednym, który w zupełnie naturalny sposób pomaga przywrócić Twojej  skórze jędrność, młodość i utracony blask

Nauczono nas, że ciało jest „złem koniecznym”, że przysparza nam problemów i nigdy nie jest takie jakie mogłoby być! Tymczasem, wszystko możemy zmienić, wszystko możemy odwrócić bez względu na to jaki pesel nosimy w kieszeni.

Zmieniając sposób, w jaki odnosisz się do siebie i swojego ciała, zmienia się także sposób, w jaki odnosisz się do wszystkiego innego w Twoim życiu, a tym samym, zmienia się każdy obszar Twojego życia.

Uczestnicząc w szkoleniu Access Facelift®, poczujesz czym jest napełnienie całego ciała ciepłem, energią i chęcią do życia! 

Ten niewiarygodny proces zmienić może w nas wszystko! Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki możemy zapomnieć o całym ciężarze, jaki pakujemy sobie na barki przez całe nasze życie. Proces jest całkowicie nieinwazyjny i polega na przyłożeniu rąk do odpowiednich miejsc na twarzy lub ciele. Poczujesz znowu jak to jest chcieć żyć 😊

Pamiętasz jak to jest być pełnym energii do życia, czuć wewnętrzny spokój, który delikatnie sprawia, że na Twojej twarzy pojawia się uśmiech, likwidujący wszelki stres, uwalniający napięcie, i przywracający Cię do życia w harmonii z samym sobą i swoim ciałem?

Na całym świecie zabiegi Access Energetic Facelift® wykonywane są w profesjonalnych salonach SPA, ośrodkach anti-aging, gabinetach masażu, gabinetach chirurgów plastycznych i centrach odnowy biologicznej na całym świecie.

Zapraszam Cię serdecznie na warsztaty Access Facelift®. Jako promotorka healthy aging uwielbiam obdarowywać swoich klientów tym zabiegiem a jeszcze bardziej kocham go otrzymywać 😊

Dla osób, które zdecydowane są na zmianę swojego stylu życia, uczestnictwo w warsztatach oprócz odnowy duchowej, pozwolą uzyskać również praktyczną umiejętność wykonywania zabiegu, dzięki uzyskanemu certyfikatowi Access Energetic Facelift, który uprawnia do wykonywania zabiegów na całym świecie.

Moje ciało kocha dotyk Access Facelift® 

Zabieg Access Facelift Gdańsk - Natural Flow

CZYM JEST SZKOLENIE ACCESS FACELIFT®:

 • Access Energetic Facelift® to fantastycznie relaksujący delikatny masaż ciała polegający na dotyku
 • Twoje ciało dzięki zabiegowi się rozpręży i rozluźni
 • Sesja Access Facelift® daje nam nowy wymiar czucia Siebie w Sobie, akceptacji ciała, chęci do życia i tak bardzo potrzebnej energii do chcenia od życia więcej
 • Regularnie stosowane zabiegi działają jak bezinwazyjny lifting twarzy, skóra na całym ciele się napręża i ujędrnia
 • Ciało nabiera chęci do działania i zaczyna współpracować z układem odpornościowym,  immunologicznym i hormonalnym

JAKICH EFEKTÓW MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

 • Twoja twarz będzie wyglądać znacznie młodziej i odzyska blask
 • Poczujesz znaczy przypływ witalności i energii życiowej
 • Poczujesz radość, która odpowiedzialna jest za chęć do życia
 • Uwolnienie bólu i dolegliwości ciała
 • Potwierdzone są przypadki kobiet, które auważyły, że powiększyły im się piersi, a pośladki uniosły. Dodatkowo, zanotowały również naturalną zmianę w sposobie odżywiania.

Nie można przewidzieć jak zareaguje organizm na proces Access Facelift. Każdy z nas jest unikalną jednostką oraz ciałem, więc wszystko jest kwestią indywidualną. Od Ciebie zależy jak wiele pozwolisz ze swojej strony uwolnić oraz otrzymać podczas każdego zabiegu.

Zaleca się zrobić minimum 10 sesji, a najlepiej 20, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Maja Lesińska-prowadząca szkolenia Access Facelift w Gdańsku
sesja Access Facelift Gdańsk - twarz i ciało

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ DZIEŃ PODCZAS SZKOLENIA ACCESS FACELIFT® W GDAŃSKU:

 • Dowiesz się, jak przeprowadzić sesję Access Facelift® oraz otrzymasz dodatkowe narzędzia wykorzystywane w Access Consciousness® do uwalniania ograniczeń.
 • Wykonasz 2 i otrzymasz 2 pełne sesje Access Facelift® na twarz oraz na ciało.
 • Otrzymasz materiały warsztatowe, nagrania audio w formacie mp3 oraz Certyfikat ukończenia warsztatów Access Energetic Facelift®, który pozwala na odpłatne i profesjonalne prowadzenie zajęć z innymi osobami.

INWESTYCJA

Koszt szkolenia 1 300 zł

Koszt szkolenia 650 zł

Koszt szkolenia 650 zł

Koszt szkolenia 0 zł

Maja Lesińska

Maja Lesińska

prowadząca

Zakochana w życiu 49 letnia kobieta, która cieszy nim każdego dnia i zaraża radością innych. Certyfikowany facilitator Access Bars® i Access Energetic Facelift®, Access Body Proces®, instruktor Jogi Twarzy, terapeutka Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, promotorka healthy-aging, współtwórczyni Morza Aniołów.

Rezerwacja:
W celu rezerwacji miejsca wejdź na stronę https://natural-flow.pl/rezerwacja-szkolenie/ kliknij REZERWACJA MIEJSCA NA SZKOLENIE wybierz termin i podaj tam swoje dane

Zgłoszenie na szkolenie wiąże się z wpłatą zaliczki w wysokości 300 zł, jej wpłata gwarantuje miejsce. Ilość miejsc jest ograniczona.
dane do przelewu:

“Natural Flow” Maja Lesińska
67 1160 2202 0000 0004 7294 8415
tytułem: miasto + imię i nazwisko

Zapraszam

Share This