fbpx
Access-Bars
 

Access Bars – oczyszcza umysł i kreuje dostęp do świadomościblog

Access-Bars

Access Bars – oczyszcza umysł i kreuje dostęp do świadomości

Access Bars to wyjątkowy zabieg wpływający pozytywnie nie tylko na nasze ciało ale i umysł. Polega na niezwykle delikatnym uciskaniu punktów znajdujących się na głowie, które kumulują cały nasz stres, przekonania, emocje oraz ograniczenia. Pozwala on pozbyć się tkwiących w nas osądów, przynosząc radość oraz lekkość życia.

Sam zabieg jest niezwykle przyjemny, przynosi natychmiastowy relaks i ukojenie zmysłów. Osoba poddająca się rytuałom Access Bars zaczyna zauważać wewnętrzny spokój i jasność umysłu oraz widoczne zmniejszenie kołowrotu myśli. Pojawia się u niej wyjątkowo silna motywacja do działania oraz kreatywność, które pozwala szybko rozwiązywać nie tylko codzienne problemy ale i umożliwia budowanie przyszłości naszych marzeń, bez wcześniejszych obaw i lęków.

Do kogo skierowany jest kurs Access Bars?

Access Bars skierowany jest do wszystkich osób, które chcą odzyskać poczucie lekkości w swoim ciele i nauczyć się jak rozpoznawać sygnały płynące z naszego wnętrza. Sesje Access Bars to również rozwiązanie dla osób, które marzą o osiągnięciu spokoju i głębokiego relaksu oraz takich, które codziennie borykają się z zaburzeniami snu i przewlekła bezsennością.

Kurs ten to również recepta na redukcję ukrytego głęboko w nas, przewlekłego stresu, poddenerwowania i złości oraz wzrost motywacji do działania, kreatywności i radości z dnia codziennego. Access Bars pomaga również w pozbywaniu się utartych i uciążliwych dla nas schematów, które ograniczają nas i nasze osiągnięcia życiowe. Wpływa także korzystnie na wyzbywanie się przekonań, złych nawyków i powtarzających się nieustannie pętli umysłowych. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w kursie zdobędą wiedzę o tym, jak w pełni wykorzystać swój potencjał, umiejętności i wszelkie tkwiące w nas zdolności by pomóc sobie oraz swoim bliskim. Access Bars to nauka zmieniania otaczającego nas świata na lepsze.

Na czym dokładnie polega zabieg Access Bars?

Access Bars to całkowicie bezinwazyjny zabieg energetycznie oddziałujący na nasze ciało i umysł. Polega on na delikatnym uciskaniu 32 punktów znajdujących się na głowie, które odpowiedzialne są za kumulowanie naszego stresu, czarnych wizji, frustracji, obaw czy żalu. Punkty te nazywane są tutaj „barsami” i są one niejako odpowiednikiem danych przechowywanych w komputerze. Mózg ludzki jest zatem pewnego rodzaju komputerem, który przechowuje te wszystkie wprowadzone do niego przekonania i utarte schematy myślowe. Celem zabiegu jest rozładowanie tego elektromagnetycznego ciężaru i dostrzeżenie naszego prawdziwego JA, pozbawionego wszystkich niepotrzebnych nam odczuć i myśli.
Access Bars w istocie polega na rozładowaniu spolaryzowanego ładunku elektrycznego nagromadzonego w mózgu i spowolnieniu fal mózgowych. Efektem tego zabiegu jest depolaryzacja wzorców zachowań i przekonań, które funkcjonowały w nas od najwcześniejszych momentów naszego dzieciństwa. Access Bars pozwala uwolnić się od schematów postępowania i umożliwia przyjmowanie nowych wzorów, tak by czerpać z życia tylko to, co dla nas najlepsze. Przeszłość przestaje dominować nad nasza przyszłością a my jesteśmy w stanie dokonywać zmian we wszystkich płaszczyznach naszego życia.

Access Bars to uwolnienie lekkości w naszym życiu, poczucie szczęścia, energii do działania i chęci, by żyć tak jak tego zawsze pragnęliśmy. To odkrycie naszych prawdziwych pragnień i pełna świadomość tego czego chcemy od naszego życia.

Zapraszam
Maja Ławicka
NATURAL-FLOW

zdjęcie: Joanna S-Grzybowska Photography Love