fbpx
access bars jest bezpieczny
 

Czy Access Bars jest bezpieczny?blog

access bars jest bezpieczny

Czy Access Bars jest bezpieczny?

Access Bars® to technika znana na całym świecie od ponad 30 lat. W stanach Zjednoczonych proces Access Bars® otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała.

access bars jest bezpieczny

Bezpieczeństwo Access Bars® potwierdzone przez naukowców

Bezpieczność i skuteczność metody potwierdzają naukowcy. Badania przeprowadzone w 2015 roku przez wiodącego neurobiologa, dr Jeffreya Fannina, który przebadał skutki neurologiczne Access Bars®, pokazują, że :

Po pomiarze fal mózgowych u ludzi przed i po sesji wykazano podobny wpływ Access Bars® na koherencję mózgu, jak podczas zaawansowanej medytacji, po sesji Access Bars® mózg wytwarza te efekty natychmiast.

Dr Terrie Hope przeprowadziła badanie naukowe nad wpływem Access Bars® na lęki i depresję, opublikowane w Journal of Energy Psychology w 2017.

Niektóre wyniki tego badania wykazały:

  • Obniżenie objawów lękowych średnio o 84,7%
  • Obniżenie objawów depresji średnio o 82,7%
  • Badanie wszystkich uczestników wykazało zwiększoną koherencję fal mózgowych.

 

Dr Hope odkryła również, że uczestnicy, którzy przed 90-minutową sesją zgłaszali poczucie porażki życiowej, krytycyzm, utratę poczucia przyjemności i pobudzenie w 100% zgłaszali ustępowanie tych objawów po sesji.

czy access bars jest bezpieczny?

Access Bars® – czy są przeciwskazania

Nie ma żadnych przeciwskazań do tego by otrzymać sesję Access Bars®. Można być chorym, można przyjmować leki, nawet psychotropowe i można być w różnych stanach psychofizycznych. Sesja Access Bars® jest bezpieczna dla osób w każdym wieku od niemowlęctwa po ostanie godziny życia.

Sesja może być wsparciem dla każdego, kto cierpi na jakiekolwiek stany obniżające radość i jakość w życiu. Jedynym przeciwskazaniem do otrzymania sesji jest stan upojenia alkoholowego lub chemicznego (narkotyki). Warto to jednak nadmienić, że skuteczność metody ułatwia wyjście osób uzależnionym z nałogów. Jest jeden warunek, musza być trzeźwi, świadomi i pewni tego, że chcą uwolnienia.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Access Bars? Zapraszamy do pozostałych wpisów:

Access Bars efekty

Access bars – co to jest