fbpx
 

Access Consciousness The Barsblog

Access Consciousness The Bars

Zabieg Access Bars® stanowi również wsparcie przy ADD, ADHD, zespole Aspergera, autyźmie i są ogromnym wkładem dla dzieci, które nie do końca radzą sobie ze stresem, okresami przejściowymi w swoim życiu, nauką, egzaminami, kontaktem z rówieśnikami itp.

(w ustawieniach zmień na język polski)

Bars to 32 różne punkty na głowie. Są one w zasadzie jak naciśnięcie przycisku „usuń” na klawiaturze twojego komputera. Tyle samo śmieci wniesionych, co wyniesionych. Zatem jeśli masz zbyt wiele rzeczy na swoim komputerze, które w pewnym sensie go zapychają i rzeczy nie działają. To co robi to narzędzie to rozluźnia twoje fale mózgowe tak, żebyś miał wspanialsze możliwości do kreowania więcej.

,,Moja pierwsza Klasa Bars była niezwykła. Pierwsza położyłam się na stół i tak naprawdę niewiele pamiętam. Pamiętam, że dotykano mojej głowy, a potem totalnie odpłynęłam. Nawet nie wiem co teraz myślę. Wstałam z łóżka i miałam dużo przestrzeni. Potem to ja mogłam zrobić Barsa innej osobie. I znowu, wstając z łóżka ona była przestrzenią i ja byłam przestrzenią. Spojrzeliśmy na siebie i powiedzieliśmy ,,Jejku, to jest dziwne”.”

 Bars jest pierwszą z klas głównych w Access Consciousness.

,, Miałam sesję Bars i pomiędzy otrzymaniem Barsa a procesem werbalnym, który ona ze mną zrobiła przez te półtorej godziny wstałam z łóżka i zaniemówiłam. Ponieważ to, co byliśmy w stanie zrobić i jak się poczułam po tej półtorej godzinie było jak rok z tą drugą kobietą”.”

Powodem, dla którego Klasa Bars jest wymaganiem dla tak wielu innych klas Access jest to, że jest to pierwsza klasa, na której w rzeczywistości większość ludzi uczy się otrzymywania. A w tym element otrzymywania jest niezwykle ważny, ponieważ jeśli siedzisz przykładowo na klasie i masz znacznie większe umiejętności otrzymywania, to czy otrzymasz znacznie więcej z takiej klasy? Jeśli siedzisz z przyjacielem i macie wspaniałą rozmowę, to twoja zdolność do otrzymywania oznacza, że wyniesiesz z tej rozmowy znacznie więcej. To zmienia fundamenty tego w jaki sposób ukazuje ci się twoje życie, kiedy zaczniesz otwierać się na otrzymywanie.

,,Myślę, że to jak się czułem było jednocześnie nowe i znajome. Czuło się, że to ma sens. Czuło się, że to jest całkiem intuicyjne. I następnego ranka kiedy się obudziłem miałem poczucie lekkości jakiej nie sądzę, żebym kiedykolwiek wcześniej doświadczył rano. Kiedy się budzisz powinieneś być oszołomiony i śpiący, a wtedy obudziłem się i byłem jak: ,,Nie, to jest totalnie inne”.”

 Access Bars jest oferowany przez ponad 3000 facylitatorów na całym świecie

W ciągu całego dnia uczysz się go wykonywać. Wymieniasz się nim dwukrotnie. Jesteś tam z Bars facylitatorem, czyli kimś kto wie, jak cię tego nauczyć. Piękno polega na tym, że wychodzisz i okazuję się, że jest całe mnóstwo osób z którymi możesz się wymieniać. Zatem możesz otrzymać Barsa i możesz ofiarować Barsa. To jest jedna z rzeczy, która pozwala tobie być darem dla ludzi w twoim życiu, czym jest niewiele rzeczy na tej planecie.

,,Zazwyczaj mówię o tym, jak o czymś co może rozproszyć i pozwolić pozbyć się całego tego małpiego umysłu – słowa które ludzie rozumieją – całej tej paplaniny która zadziewa się w twojej głowie. I jeśli masz zamiar tego doświadczyć – to super, jasne, przyjdź na sesje, ale dlaczego nie miałbyś nauczyć się tego robić? Wtedy mógłbyś się tym dzielić z innymi ludźmi.”

Jeden dzień. Jedna klasa. Narzędzie, którego możesz używać przez resztę swojego życia

 Wszystko, co zrobiłem od tego, dotyczyło wypróbowywania tego, dowiadywania się jak to działa. Do robienia tego właśnie próbuje ludzi zachęcić. Myślisz, że to nie działa? Spróbuj i zobacz co działa na tobie. Ponieważ jeśli odkryjesz, że to działa na tobie, to będziesz miał narzędzie na resztę swojego życia.

,,Mój syn – który miał wtedy dziewięć lat, on i ja zrobiliśmy to razem. Ona powiedziała ,,praktykuj to przez 30 dni” więc praktykowałam przez 30 dni. Codziennie robiliśmy sobie Barsa z synem. A potem byłam jak: ,,Na kogo jeszcze mogę położyć moje ręce?” i wtedy zaczęło pojawiać się coraz więcej i więcej osób. To po prostu rozpuszcza. To nie tak, że ta rzecz, która jest tam wraca. To jest po prostu… jesteś wolny!”