fbpx
botoks prewencyjny maja lesińska natural flow
 

Botoks prewencyjnyblog

botoks prewencyjny maja lesińska natural flow

Botoks prewencyjny

botoks prewencyjny maja Ławicka natural flow

W ostatnich dniach uświadomiłam sobie, że temat wyglądu obecny jest nawet u bardzo młodych osób. Usłyszałam termin „Botoks Prewencyjny” z ust lekarza, pogrzebałam w necie, posłuchałam historii i zadałam sobie pytanie: Dokąd zmierzamy?

Przyzwolenie do ludzkich wyborów jest we mnie bardzo obecne, choć skłamałabym mówiąc, że nie ma we mnie ciekawości. Kiedy widzę Kobiety, które deformują swoją naturalną twarz w imię „nieskazitelnie gładkiej cery” zastanawiam się dlaczego? czego tak bardzo w Sobie nie akceptujemy sięgając po takie rozwiązania? Bo to chyba głównie o tym

Temat, który wzburzył mną w ostatnich dniach to młode, piękne naturalnie, młodziutkie Kobiety, które sięgają po zabiegi prewencyjne, decydując się na iniekcje toksyną botulinową.

Toksyna! sama nazwa mówi, że zatruwa to organizm.

Cytując medyczną definicje dowiemy się, że: Toksyna botulinowa typu A jest silną trucizną biologiczną. Łączy się trwale z płytką nerwowo-mięśniową, poraża przewodnictwo nerwowo-mięśniowe poprzez fragmentację białka SNAP-25 (synaptosomal protein) niezbędnego w procesie uwalniania acetylocholiny z zakończeń presynaptycznych.

botoks prewencyjny maja Ławicka natural flow

Czy wiesz, że w naturalny sposób możesz zachować/przywrócić młody wygląd na swojej twarzy?

A to tylko ułamek działania procesu Access Energetyczny Facelift® (obejrzyj video)!
Witalność, energia, chęć do działania, relacja z ciałem i codzienne podnoszenie energii wszędzie, gdzie tylko zechcemy (również w przestrzeniach publicznych). Modelowanie ciała to tylko efekt uboczny!
Jeden wydatek, korzyści na lata!
Dla Siebie i dla innych i szansa na szybki zwrot, nawet w gotowce, jeśli odważysz się zaryzykować (szczegóły tylko na sali szkoleniowej)
Zainwestuj w szkolenie zanim pomyślisz o botoksie
Za dwa miesiące kończę 51 lat i Ci co mnie znają dłużej, widzą namacalne zmiany na mojej twarzy! Ja sprzed 10 lat a ja dzisiaj to młodsza, bardziej radosna i energiczna osoba

Mój sekret?
Kocham Facelifta®

Ok Prawda! Muszę (shit!) „poświecić” kilka minut dziennie. Część osób mówi, że nie ma czasu ale heloł to tylko kilka minut a zmianę energii w ciele odczuwamy natychmiast
Pamiętaj i Ty masz wybór
Naturalnie Piękna w każdym wieku!? z Faceliftem® to jest bezpieczne, zdrowe, wspierające ciało i możliwe

Co wybierasz?
Zapraszam na szkolenia:

03.12.2023 – SOPOT https://fb.me/e/94nZiM5uO
10.12.2023 – WROCŁAW https://fb.me/e/9cnEoOcgS
21.01.2024 – KRAKÓW https://fb.me/e/1mChBbWCh
25.02.2024 – DARŁOWO https://fb.me/e/1oslSqqZC

uściskuję
Maja i moje Natural Flow

botoks prewencyjny maja Ławicka natural flow