fbpx
natural flow gaslightning access
 

Gaslighting a Access Bars®blog

natural flow gaslightning access

Gaslighting a Access Bars®

natural flow gaslightning access

Gaslighting to przemoc psychiczna polegająca na manipulowaniu drugą osobą w taki sposób, że ofiara przemocy z czasem przestaje ufać sobie, staje się zdezorientowana, zalękniona i traci zaufanie do swojej pamięci czy percepcji.

Gaslighting może być stosowany przez jedną osobę bądź grupę osób. Sprawca nie zawsze stosuje ten rodzaj manipulacji po to, by ofiara przestała wierzyć w siebie i w swoje wspomnienia czy przekonania. Niekiedy celem może być uzyskanie jakiejś korzyści, np. lepszej pozycji zawodowej w miejscu pracy. Jeśli jednak manipulacja jest stosowana stale i metodycznie, może w końcu doprowadzić do tego, że ofiara zacznie kwestionować swoje zdrowie psychiczne. W ten sposób manipulator przejmuje nad nią całkowitą kontrolę.

Większość z nas choć raz w życiu doświadczyła tego rodzaju przemocy i manipulacji, nie zdając sobie sprawy z tego czym to prawdziwie jest i jaki ma to wpływ na poczucie własnej wartości, decyzyjność i wybory jakich dokonujemy każdego dnia dla Siebie.

Posłuchaj w jaki sposób sesja Access Bars® może zmienić trwałe zapisy i schematy, w które wpada nasz umysł zakleszczony w przemocy

Więcej o sesji Access Bars®
przeczytasz https://natural-flow.pl/sesje…
lub posłuchasz https://youtu.be/AxSjy1nANwI?si=3SQt_Q4c9Cjv0-8U

Zapraszam
Maja