fbpx
 

Jesteś DAREM MOCĄ i POTENCJAŁEM dla innychblog

Jesteś DAREM MOCĄ i POTENCJAŁEM dla innych

Co to znaczy?

Ja?

Kim ja jestem by wnosić coś w życie drugiego człowieka?

Każdy z nas jest wyjątkowy! Każdy z nas jest inny.

Nigdy nie wiesz co dostrzeże w Tobie drugi człowiek i co będzie dla niego motorem do zmiany. Pomaganie ludziom, poprzez swoją autentyczność i indywidualność to najprostsze a zarazem najmocniejsze działanie.

Często uważamy, że musimy zmienić siebie, aby pasować do oczekiwań innych. Często podglądamy ludzi, którzy wg nas odnieśli „sukces” i staramy się kopiować ich zachowania i działanie… Często szukamy szczęścia, próbując dopasować się do drugiego człowieka, ale to nie jest prawdziwe szczęście ani powód naszego istnienia. Każdy z nas ma swój talent, każdy ma swoje umiejętności i dzięki temu jest wyjątkowy! Czy wiesz, ze Twoja autentyczność może pomóc innym w dążeniu do lepszej jakości życia i spełnienia marzeń?

Przynosząc radość i energię w życie innych, sami również zyskujemy na wartości i spełnieniu. Czujemy sprawczość słysząc słowa „dziękuję, ze jesteś”.

Autentyczność jest cennym towarem, który w dzisiejszym świecie staje się coraz bardziej deficytowy. Wielu ludzi próbuje dostosować się do oczekiwań innych lub udawać kogoś, kim nie są, aby zyskać akceptację lub sukces w społeczeństwie.

Bycie autentycznym pozwala na to, aby nasze działania i słowa były zgodne z naszymi wartościami i przekonaniami, co prowadzi do poczucia spełnienia i satysfakcji z życia. To co równie ważne! Tym czym się wypełniasz to przyciągasz, wszystko jest energią….. Będąc prawdziwie Sobą przyciągasz ludzi, którzy podzielają Twoje wartości i pasje, co prowadzi do tworzenia trwałych i wartościowych relacji w życiu prywatnym i zawodowym.

W dzisiejszych czasach, kiedy nasze życie jest często skoncentrowane na zdobywaniu popularności i sukcesu w mediach społecznościowych, warto pamiętać, że być sobą i pozostać wiernym swoim wartościom jest najważniejsze. To buduje Twoją markę osobistą, która tak naprawdę jest nie do podrobienia! i pozwala nam na życie pełne sensu i spełnienia. To przyciąga ludzi, którzy podzielają Twoje wartości, inspirują Cię do dalszego rozwoju.

Nie oglądaj się za nikim! Nie rób tego co robią inni

Rób po swojemu I zmieniaj Świat

Dziękuję za Ciebie, za to, że jesteś Sobą

Maja