fbpx
 

Kim jestemblog

Kim jestem

Hej poznajmy się! Może tu zaglądasz z ciekawością, ale do końca nie wiesz kim jestem?

Mam na imię Maja i jestem facilitatorem Access Consciousness®. Co to oznacza? Towarzysze ludziom w zmianie. Pokazuje, że wiedzą co dla nich najlepsze, wydobywam z nich piękno i moc, dając narzędzia do zmiany tego, co chcą w swoim życiu zmienić. Jestem „coachem wszechświata” prowadzonym przez energie i świadomość. Jestem terapeutką, ukończyłam szkole Shiatsu i Terapii Czaszkowo-Krzyżowej.

Ciała i ich moc, fascynują mnie od zawsze. Jestem, nie oceniam, czuje i mam świadomość tego, że to czego doświadczyłaś/eś w życiu może mocno Cię obciąża, ale uwierz mi, że możesz! Możesz wszystko zmienić.

Natural Flow Access Bars

Skąd moja pewność?
4,5 roku temu trafiłam na szkolenie Access Bars® i zmieniło się wszystko Dziś jestem Certyfikowanym Facylitatorem CF , jestem jedną z pięciu wspaniałych Kobiet w Polsce, które dzięki narzędziom Access Consciousness® wydobywają z ludzi to co w nich najpiękniejsze.

Kim jestem?
Mam 50 lat! I nigdy nie czułam się tak młodo jak teraz mam wspaniałą, dorosłą już córkę, którą wychowałam sama. Przeszłam depresje, załamania, doświadczyłam różnych form ucieczki od siebie latami nie mogłam pogodzić się ze stratą. Wiem, że przemoc psychiczna, jest często większym obciążeniem dla ciała, niż ta fizyczna doświadczyłam momentów, gdzie mając 2 zł w portfelu zastanawiałam się czy kupić dziecku bułkę czy kilo kartofli. Byłam wzorowym pracownikiem, realizującym wszystkie cele, czując jednocześnie, że nie jestem w związku z tym szczęśliwa
ubierając się w garsonkę i szpilki zastanawiałam się kim jestem, bo przecież nie tą
osobą, którą widzę w lustrze.

Wielokrotnie doświadczyłam gaslightingu, mierząc się z osądem i krytyką osób, które nigdy w życiu nie spojrzały mi w oczy, ale wiedziały więcej na mój temat niż ja sama. Moje ciało dało mi na różne sposoby znać, że jeśli nie zmienię niczego w swoim życiu, nie wydobędę z siebie siły, by pomóc mojemu dziecku
głodziłam się i kompulsywnie obżerałam, nienawidząc swojego ciała przez większość mojego życia.
Przeszłam menopauzę i dni, kiedy wkurzało mnie nawet to, że świeci słońce. Kocham koty, co nie oznacza, że nie lubią mnie psy.

Dlaczego to wszystko pisze?
Nie wiem jak mnie widzisz, nie wiem co słyszałeś na mój temat, ale jedynym sposobem na weryfikacje tego wszystkiego jest po prostu Poznanie Mnie. Jedni czują energie i przyciąganie, inni wolą wiedzieć.
Moje bogate doświadczenia życiowe, często jeszcze bardziej pozwalają mi na to, by jednym spojrzeniem wyczytać z Ciebie to co uciska Cię najbardziej.

Dlaczego?
Bo sama byłam w tym miejscu..
Wszystko jest możliwe.

Jeśli tylko postanowisz, ze chcesz doświadczyć życia, które od zawsze wiedziałaś/eś, że jest możliwe, to chodź złapie Cię za rękę i wydobędę z Ciebie Twoją indywidualną moc, naturalne piękno i wiarę, że możesz wszystko, kiedy pozwolisz Sobie na BYCIE SOBĄ!

Buduje Nowy Świat, w którym żyją ludzie dumni z tego kim są!
I nawet jeśli tylko jedna osoba dzięki inspiracjom tu ukrytym odkryje Siebie i radość z życia, to wiem, że warto.

Do zobaczenia na drodze
Na drodze do Siebie
Z miłością
Maja

fot: Iwona Weiss Photography (https://www.facebook.com/iwonaweissphotography/)