fbpx
 

Moja Droga do CFblog

Moja Droga do CF

CF Certyfikowany Facylitator Access Consciousness® brzmi dumnie.

Wszystko zaczęło się od mojej pierwszej międzynarodowej klasy ESB w Pradze w maju 2022 roku.  Energetyczna Synteza Istnienia – nie miałam pojęcia czemu tam mnie ciągnie, wiedziałam, że musze tam być! Czułam, ze zadzieje się magia…

Dr Dain Heer twórca Access Consciousness® podczas tej klasy wykonuje sesje, ale zazwyczaj biorą w niej udział osoby z zespołu. Kiedy pojawiłam się pierwszego dnia  na ogromnej Sali, gdzie kilkaset osób z całego świata zajmowało miejsca na widowni, czułam, że będę na scenie. Drugiego dnia szłam z wielkim pragnieniem, ale też świadomością tego, ze to ten dzień! I stało się coś, co nie zdarza się wcale. Sesja otrzymana tego dnia na oczach setek osób  z całego świata zawirowała we mnie i odmieniła nie tylko relacje z moim ciałem, ale też zmieniła wszystko to, wg czego funkcjonowałam prawie 50 lat.

Co teraz jest możliwe?

Wyjechałam z Pragi wiedząc, ze o cokolwiek poproszę, stanie się to rzeczywistością.

Magia?

Trochę tak🙃  Takie są narzędzia Access Consciousness®, wprowadzają magię do codziennego życia, jeśli tylko odważysz się je używać. Ja nie miałam wątpliwości! Chcę życia, za którym tęskniłam a zawsze wiedziałam, że jest możliwe…

Nie od razu stawiłam się do wyboru bycia CF. To przyszło nagle, niespodziewanie i mogę śmiało rzecz, że świadomość i wszechświat same mnie naprowadziły na tą drogę.

Przez rok zrobiłam wiele klas, krok po kroku szłam… szłam Drogą do Siebie.

Klasy, w których brałam udział:

  •  3 klasy Podstaw Access Consciosuness®,
  • Globalna klasa Foundation Access Consciosuness® z Gary Douglasem i Dr Dain Heer – twórcy metody,
  • 2 klasy 3 dniowe na ciało,
  • 2 klasy Wybór Możliwości – Choice of Possibilitiesz Dr Dain Heer i Simone Milasas,
  • 2 klasy Symfonii Możliwości – Symphony of Possibilities z Dr Dain Heer,
  • klasa Będą Sobą Zmieniasz Świat Being You Changing the World z  Dr Dain Heer– dziś jestem tez międzynarodowym facylitatorem tej klasy 🙃,
  • Biznes Tworzony Inaczej – Business Done Different z Simone Milasas.

Dziesiątki godzin na międzynarodowych szkoleniach i setki godzin on line uczestnicząc w różnych teleklasach doprowadziły mnie na Trening dla Certyfikowanych Facylitatorów w Rzymie – maj 2023.

Gary Douglas na 6 dniowym Treningu dla Cf powiedział – jesteś gotowa! Zaufaj swojej świadomości ona Cię poprowadzi.

Magia! Magia, która zadziewa się podczas klasy Podstaw, podczas której mam zaszczyt Was facylitować to najpiękniejsze z doświadczeń, o jakim nawet mi się nie śniło.

I wzruszam się za każdym razem słysząc, że te dni odmieniają Wasze życie. Dokładnie tak, jak odmieniły moje <3

Gary Douglas powiedział, że bycie CF to jak bycie coachem, którego prowadzi wszechświat.

Nie rozwiązuję Twoich problemów, nie mówię Ci co masz zrobić, nie wytykam Ci błędów ani nie analizuję doświadczeń. Poprzez pytania prowadzę Cię w zakamarki Twojego wiedzenia! Bo Ty i tylko Ty wiesz, co dla Ciebie najlepsze. Nie ma na świecie osoby, nie ma nauczyciela, ani guru, nie ma wróżki ani terapeuty, który powie Ci coś o czym tylko Ty wiesz. Chcesz poznać swoją prawdę i ukazać się Światu w pełni swojej doskonałości tylko poprzez Bycie prawdziwością Siebie?

Zapraszam Cię na Podstawy Access Consciousness®. Od tego momentu wszystko dla Ciebie będzie możliwe ❤️

 

Do zobaczenia na Podstawach

Maja