fbpx
Nie uciekaj od Siebie
1101
post-template-default,single,single-post,postid-1101,single-format-standard,bridge-core-3.0.4,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive
 

Nie uciekaj od Siebieblog

Nie uciekaj od Siebie

Bądź obecny
Obserwuj
i Zaufaj
Jesteś na dobrej drodze

„Wszystko, co jest dla Ciebie, odnajdzie Cię…
Tymczasem oddychaj, uśmiechaj się, dziękuj i milcz. Idź spokojnie, ciesząc się krajobrazem i ścieżką, nie czyniąc ścieżki środkiem do celu.

Zanurz się w podróż do tej wiecznej chwili tu i teraz i wycofaj się w sobie, zwłaszcza, gdy potrzebujesz towarzystwa.
Puszczaj. Po prostu puść… Nie ścigaj niczego i nikogo, bo goniąc go odstraszasz i odpychasz. Pozwól wszechświatowi uporządkować energie, a Ty, zrelaksuj się… ciesz się koncertem obrazów, orkiestrą smaków i wysublimowaną symfonią zapachów i dźwięków.

Wszystko, co ma się NIE wydarzyć, nie stanie się, bez względu na więcej wysiłków. Wszystko, co ma się wydarzyć, stanie się, bez względu na wysiłki, aby temu zapobiec.
To jedyna i święta prawda. Wszystko, co jest dla ciebie, znajdzie cię. Cóż, nawet jeśli jeszcze w to nie wierzysz i nadal tego nie czujesz: WSZYSTKO W TYM MARZENIU JEST JUŻ NAPISANE.

„Tymczasem oddychaj, uśmiechaj się, dziękuj, milcz… i niech istnienie po prostu robi swoje. Niech kosmos zaaranżuje swój boski plan. „~ Facundo

Uściskuje
Maja 🙃