fbpx
Kobido
 

Odkryj w sobie piękno – Access Faceliftblog

Kobido

Odkryj w sobie piękno – Access Facelift

Procesy starzenia się, to całkowicie normalna część naszego życia, która bez wątpienia dosięgnie każdego z nas. Ale co, jeśli istnieją w pełni naturalne sposoby na ich odwrócenie i powrót do wypoczętego i młodzieńczego wyglądu twarzy i całego ciała? Access Energetic Facelift® to rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą poddawać się procesom starzenia oraz pragną odzyskać energię życiową i witalność. To możliwość osiągnięcia młodzieńczego wyglądu i samopoczucia bez konieczności skłaniania się ku farmakologii i chirurgii estetycznej. Przekonaj się jak możesz pomóc sobie i swojemu ciału poczuć się znów dobrze we własnej skórze.

Na czym polega zabieg Access Facelift?

Access Energetic Facelift® to innowacyjny zabieg energetyczny przeprowadzany w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i klatki piersiowej, który oddziałuje na całe nasze ciało, a także umysł. Jest to rodzaj całkowicie naturalnego liftingu odmładzającego i pozwalającego na odwrócenie naszego zegara biologicznego. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i polega na przykładaniu rąk do odpowiednich punktów na ciele, a następnie uciskanie ich, by wtłoczyć w nie energię będącą paliwem naszego funkcjonowania.
Zabieg Access Energetic Facelift® jest całkowicie bezpieczny i polecany zarówno kobietom jak i mężczyznom, praktycznie w każdym wieku. Może być stosowany z innymi zabiegami na twarz i ciało, a jego efekty zwiększają się oraz utrwalają w czasie kolejnych sesji.

Efekty zabiegu Access Energetic Facelift®

Access Energetic Facelift® to zabieg, który wpływa nie tylko na wygląd naszej twarzy, ale i na nasz umysł i postrzeganie siebie samego.

Decydując się na zabieg z tej serii:
• zauważysz, że Twoja twarz nabierze zdecydowanie młodszego wyglądu i blasku, a zmarszczki znajdujące się na Twojej skórze staną się mniej widoczne,
• poczujesz przypływ energii życiowej, witalności oraz radości i chęci do działania,
• masz szansę na uwolnienie się od wielu dolegliwości bólowych drzemiących w Twoim ciele.

Nie są to, oczywiście jedyne efekty zauważalne po zakończeniu zabiegu. Pena lista benefitów płynących z Access Facelift® jest nieco nieprzewidywalna – każdy z nas jest inny i każdy w inny sposób otwiera się na świat w trakcie zabiegu. Warto jednak dodać, że wiele kobiet zauważyło u siebie również powiększenie piersi i uniesienie pośladków, a nawet zmniejszenie łaknienia i brak ochoty na słodkie potrawy. To, jak wiele zyskamy po sesji zabiegowej jest zależne głównie od naszego podejścia do zabiegów oraz do systematyczności. Zalec się wykonać minimum 10 sesji Access Facelift®, jednak najlepsze efekty przyniesie ukończenie 20 takich zabiegów.

Nowe postrzeganie siebie dzięki Access Facelift®

Zabieg Access Energetic Facelift® to nie tylko widoczne zmiany na twarzy i ciele oraz zahamowanie efektów starzenia się. To również istotna zmiana w naszym umyśle. Sesje Access Energetic Facelift® pomogą Ci pozbyć się przekonań, osądów i wzorców, które nakładano na Ciebie przez całe życie. Uzyskasz umiejętność patrzenia na świat jak na czystą kartkę, bez nakładania na nią filtrów uprzedzeń i złości. Energia przepływająca przez Twoje ciało, pozwoli Ci na nowo zdefiniować postrzeganie siebie i innych oraz umożliwi spojrzenie na siebie bardziej łaskawym okiem.

Access Energetic Facelift® pomoże Ci pozbyć się stresu i napięcia, które ograniczają osiągnięcie wewnętrznego spokoju, dzięki czemu z Twojej twarzy zniknie całe napięcie i grymas, nadające jej nieprzyjemny i chłodny wyraz. Osiągnięcie harmonii ze sobą pozwoli Ci rozpocząć każdy dzień z uśmiechem na twarzy, w którym zobaczysz promienną, lekką i radosną wersję siebie.

Gorąco polecam
Maja Ławicka
NATURAL-FLOW

zdjęcie: Joanna S-Grzybowska Photography Love