fbpx
 

W zgodzie ze Sobąblog

W zgodzie ze Sobą

Droga, którą każdego dnia wybieramy na nowo, wiedzie nas przez różne zakamarki wątpliwości okraszonych ciekawością i chęcią doświadczania tego co gila nasze ciałko radością!

Jak dokonywać tych wyborów?

Co zrobić by bruk, który często sami układamy pod swoimi stopami, nie kaleczyłem nas tak bardzo?

Czy możliwe jest by nie kaleczył wcale?

Nie ma jednej odpowiedzi! Każdy z nas kreuje swoje życie na podstawie własnych wyborów i dla każdego wybór ten, oznacza zupełnie coś innego.

To co mogę Wam doradzić moi Mili, to wybieranie zawsze Siebie i dokonywanie wszelkich wyborów podążając za „lekkością”!

Moja droga do Siebie trwa od 4 lat. Każdego dnia doświadczam, każdego dnia wybieram, każdego dnia zadaje mnóstwo pytań i nauczyłam się, że podążanie za lekkością, choc czasem niekomfortowe, zawsze prowadzi najlepiej!

Lekkość to odczucie w ciele

Ciało do nas mówi, przez ciało otrzymujemy świadomość i dzięki temu mamy szanse wybrać to co dla nas najlepsze!

To podstawowe narzędzie Access Consciousness, które poznałam 4 lata temu na swojej pierwszej klasie Access Bars!

Być może nie jest to na początku zbyt oczywiste, może trzeba chwile potrenować, ale uwierzcie mi, kiedy zakliknęło, kiedy rozpoznałam w jaki sposób moje ciało komunikuje się ze mną, poczułam, że mam w sobie wszystko! Wszystko czego potrzebuje.

Nauczono nas szukać autorytetow, nauczono nas słuchać dorosłych, nauczono nas pytać nauczycieli czy po nowemu „guru” – co robić?

Nikt nie powiedział nam, że cała nasza mądrość jest w nas

Nikt i nic nie jest w stanie doradzić nam co dla nas jest najlepsze, bo każdy, choćby z najlepszego serca, radzi przez pryzmat swoich doświadczeń i swoich punktów widzenia a to nigdy nie jest spójne z naszymi.

Podążanie za Sobą, kierowanie się lekkością jest najlepszym przewodnikiem jakiego możemy zaprosić do swojego życia.

A jak już zrobimy ten zdecydowany krok ku Sobie, okazuje się, że wszystko i wszyscy wkoło zestrajają się z nami! Jedni zostają, drudzy odchodzą i pojawiają się tacy, którzy współgrają z nami w pełni i mamy w końcu szanse, kreować swoje życie tak, by było w nim wszystko to co dla nas najlepsze.

Uparcie i skrycie zachęcam każdego kto z gotowością pragnie rozpocząć podróż wgłąb Siebie i rozpocząć świadome tworzenie swojego życia każdego dnia.

Nigdy nie jest za późno! Pomimo swoich 50 lat na karku, każdego dnia dziękuje Sobie, że odważyłam się opowiedzieć się za Sobą.

Czy było łatwo?

Nie zawsze , ale każdy dzień pokazuje mi jak magicznie może być, jeśli bierzemy sprawy w swoje ręce.

Pierwszy krok to zdecydowanie Access Bars® , tam dostajecie całe mnóstwo gotowców, co i jak robić by poczuć swoją lekkość

Drugi to Podstawy Access Consciousness®

Bycie Certyfikowanym Facylitatorem CF to nie tylko możliwość towarzyszenia Wam na drodze do Siebie.

To nowoczesny coaching, twórca Access Consciusness® Gary Douglas mówi, że to coaching wszechświata.

Nigdy nie powiem Ci co masz zrobić, nie rozwiąże Twoich problemów, nie powiem Ci co masz wybrać. Ale jedno jest pewne poprzez pytania i prowadzenie, odkryjesz swoją prawdę, swoją świadomość i poczujesz, że to wszystko co kiedyś wiedziałeś, że jest możliwe, naprawdę jest możliwe.

Do tego dostaniesz proste, pragmatyczne sposoby na to, jak każdego dnia ze wszystkim i z każdym, poprzez odpowiednie dla Siebie wybory, kreować życie pełne magii dla Siebie i paradoksalnie, dla innych.

Będąc Sobą zmienisz świat

Chcesz poczuć prawdziwą lekkość w życiu?

Zapraszam

Z miłością i wdzięcznością za dziś

Jak nigdy dotąd czuje, że świadomość prowadzi mnie najlepiej

Nie poprzez wiedzenie ale poprzez czucie podążając za lekkością, doświadczam prawdziwych cudów, Których mój umysł nie ogarnia, ale całe ciało i wszystko wkoło krzyczy wręcz TAK

No kocham po prostu

Kocham ten stan

Daj się ponieść i zakochaj się w Sobie i w życiu

Maja