fbpx
Nowe życie
 

Wakacji czas! – Podaruj sobie nowe życieblog

Nowe życie

Wakacji czas! – Podaruj sobie nowe życie

Nie wiadomo kiedy minął czerwiec. Czas przyspieszył, choć ja mam wrażenie, ze to nie czas tylko szybkość tego co się nam wydarza i materializuje bo przecież nic nam się nie przydarza, wszystko kreujemy

Często o tym piszę, ale czy wiesz co to tak naprawdę znaczy?

Kreujemy znaczy tworzymy. Niczym malarz dobierając barwy, tworzy obraz, tak my, dobierając myśli, słowa i osoby, z którymi przebywamy, tworzymy swoje życie…

I pewnie Twój umysł natychmiast powie TO BZDURA.
OK… bzdura nie bzdura, popatrz na swoje życie i przypomnij sobie czym zapełniasz swoją głowę, jakie historie tam malujesz, na co lub kogo się nakręcasz i co w konsekwencji Ci się „przytrafia”
Nic nam się nie przytrafia wszystko kreujemy ☺️

I to jest wiadomość z serii WOW! bo jeśli to jest naprawdę prawda, to znaczy, że wszystko można zmienić

Czas wakacji to idealny moment by dokonać próby przemodelowania swojego życia. Życie trochę wolniejsze, dzień dłuższy, często nawet mamy wygospodarowane więcej czasu dla Siebie…. to czas odpoczynku od codziennego życia.

A gdybym tak Ci powiedziała, ze to codzienne życie może być na tyle fantastyczne, że nie będziesz musiała/musiał od niego odpoczywać?

Jestem zwolenniczką prostych rozwiązań.
Wszystko szybko się dzieje, więc ja też wolę szybko, bo jak sobie pomyślę o latach ucieczki, terapii, szukania, to ja już tak nie chcę. WYBIERAM SIEBIE teraz i tym dzielę się z Wami każdego dnia.

Wiele razy pisałam o tym, że połączenie sztuczek, które ułatwiają zmianę myśli, z pracą z ciałem, przynosi spektakularne efekty i mam na to dowody każdego dnia.
Tak się jednak wydarzyło, ze lipiec w moim gabinecie jest już wypełniony po brzegi.

To dobry moment by zaprosić Was na kursy, które prowadzę w czasie wakacji w różnych miastach.

Aktualny Kalendarz

Nawet jeśli nie myślisz o tym, żeby pracować z drugim człowiekiem albo myślisz, że nie potrzebujesz uczyć się czegoś dla kogoś, to pamiętaj NIE MUSISZ! ZRÓB TO DLA SIEBIE ‼️

Taki jeden dzień to kumulacja 4 sesji dla ciała i intensywne odkurzenie zakamarków niczym wakacyjne czyszczenie Karcherem.

Często taki jeden dzień jest większym krokiem ku Sobie i lekkości w życiu niż pół roku żmudnej terapii.

Podaruj Sobie NOWE ŻYCIE ✨
to najlepszy czas na zmianę
dla SIEBIE 
a wszystko co robisz dla Siebie wpływa na wszystkich, którzy są w Twoim otoczeniu

Do zobaczenia na Drodze
Maja