fbpx
natural flow zabawa z molekułami
 

Zabawa z molekułamiblog

natural flow zabawa z molekułami

Zabawa z molekułami

natural flow zabawa z molekułami

Molekuły to takie drobne cząsteczki, które wypełnione są energią

Wszystko wokół jest energią!

To nie jest żaden wymysł. Fizyka kwantowa udowodniła, że nie tylko nasze ciała wypełnione są molekułami, ale również krzesła, przedmioty wokół nas, budynki i elementy przyrody.
Co oznacza zabawa z molekułami? Poznając sposoby na zmianę energii i kierunku ruchu molekuł, możesz wpływać nie tylko na ich jakość, ale również na ich wielkość

Trochę konkretów bo czuję, że Twój umysł już nie nadąża

Jadąc w podróż, możesz dostosować swoje wnętrze, jeśli coś na miejscu nie będzie Ci odpowiadać. Możesz tez wpłynąć na swoją walizkę!

Wracając z mojej wyprawy z Paryża, miałam bagaż rejestrowany. Wiedziałam, że będę kupować książki i podarki. Sery, które zamówiła moja córka, zajęły bardzo dużo miejsca, ale nie o miejsce chodziło, bo walizkę zapięłam bez problemu. Ale waga!!!! Bagaż rejestrowany to 20 kg. Dopłaty na lotnisku za nadbagaż są bezsensowne. A ja czułam, że przegięłam

Więc stojąc w kolejce już zaczęłam magicznych sztuczek i zabawiłam się z molekułami. Moim żądaniem było zobaczyć na wadze 19 kg! Zajęło mi to 2 no może 3 minuty maks. Kiedy moja walizka stanęła na taśmie waga pokazała 22 kg więc znowu pstryk i w sekundę cyferki zaczęły się zmieniać, zobaczyłam 19 uśmiech Pani, która powiedziała Have a nice fly! No raczej, że nice, zamówione książki, musiały dolecieć do Was a sery wiadomo!

Jak bawić się z molekułami?

Dowiesz się na Podstawach Access Consciousness® najbliższe już 14 grudnia Podstawy Access Consciousness® poza.schematem pod Warszawą.

Pełen kalendarz szkoleń znajdziesz na stronie https://natural-flow.pl/rezerwacja-szkolenie/

Mary czary bęc
Maja