fbpx
Natural Flow Access bars
 

Zacznij chcieć!blog

Natural Flow Access bars

Zacznij chcieć!

Czasami mamy dni, kiedy wszystko wydaje się być trudne i nic nam się nie chce. Taki stan pojawia się często po kilku dniach wolnego. Zdarza się nawet, że sami go przywołujemy, myśląc „jak mi się nie chce iść do pracy”, „jak mi ciężko w ciele”…:

Jak mam sobie pomóc?

Można wtedy spróbować kilku sposobów, które mogą pomóc poprawić nastrój:

  • Zrób sobie przerwę – czasami warto zrobić sobie chwilę przerwy od obowiązków i zająć się czymś przyjemnym, co pomoże zresetować myśli i poprawić nastrój i odwrócić uwagę od tego co rośnie nam w głowie. Może to być krótki spacer na świeżym powietrzu, zaparzenie herbaty, posłuchanie muzyki lub poczytanie książki. Zrób coś innego niż dotychczas!
  • Znajdź w sobie radość – spróbuj znaleźć w sobie motywację do działania. Zastanów się, co takiego sprawiło, by mi teraz przyjemność! I zrób to
  • Zadawaj pytania! Nie szukaj odpowiedzi. To zadanie odwraca uwagę od historii, jakie sobie już układamy w głowie, głęboko w nie wierząc, ze takie one są. Pytania po pierwsze burzą nasz schemat, po drugie zmieniają energię tego, w czym jesteśmy (moje ulubione)
  • uwaga teraz mocny kaliber
    Poproś o pomoc – czy wiesz, ze najodważniejszym słowem na świecie jest „POMÓŻ MI” jeśli czujesz się przytłoczony, nie wahaj się poprosić o pomoc. Może to być wsparcie osoby bliskiej, przyjaciela kogoś, komu ufasz i pomyślisz w danym momencie najszybciej, możesz też udać się do profesjonalisty, np. sesje dla ciała (to zawsze daje odczucie wolności)

Natural flow zacznij chcieć

Odnajdź i obserwuj siebie!

Pamiętaj, że każdy ma gorsze dni i nie warto się nimi zrażać.
Warto obserwować Siebie, swoje myśli, odczucia pojawiające się w ciele i być ze Sobą obecnym.

OBECNOŚĆ ze Sobą prowadzi ku wolności, wolności dążenia do swojej prawdy, dążenia do BYCIA SOBĄ…
Nie ma nic piękniejszego niż danie sobie prawa do Bycia Sobą.
Natychmiast poczujesz ulgę i lekkość.

Ściskam Majowo