fbpx
Access Cosciousness® to zestaw prostych narzędzi do zmiany wszystkiego w życiu
 

Access Consciousness® co to takiego?blog

Access Cosciousness® to zestaw prostych narzędzi do zmiany wszystkiego w życiu

Access Consciousness® co to takiego?

Access Cosciousness® to zestaw prostych narzędzi do zmiany wszystkiego w życiu

Access Consciousness®  to zestaw prostych narzędzi do zmiany wszystkiego w życiu, co z jakiegoś powodu nam już nie pracuje i czujemy, że chcemy inaczej, że można inaczej, tylko nie do końca wiemy jak to zrobić.

Access Consciousness®  to coś, dzięki czemu zmieniłam swoje życie i zaczęłam na nowo odkrywać SIEBIE poza osądem, punktami widzenia innych ludzi i schematami, w których funkcjonowałam latami! To dzięki Access odzyskałam Siebie i poznałam jak z łatwością mogę odkrywać kim jeszcze mogę być i co dzięki temu jest możliwe.

Access to naprawdę proste i pragmatyczne wskazówki, sugestie, narzędzia do zmiany. Jedyne co jest wymagane to Twój wybór i postanowienie TAK ! wybieram zmianę.

Celem Access Consciousness®  jest kreowanie świata ŚWIADOMOŚCI i JEDNOŚCI.

Świadomość i jedność zawierają wszystko i niczego nie oceniają. To umiejętność bycia obecnym w każdym momencie swojego życia, nie oceniając niczego i pozwalając całemu Wszechświatowi być tym, czym jest. Jeśli nie masz osądu wobec czegokolwiek, wtedy możesz zobaczyć wszystko takim, jakie jest, a nie takim, jak chcesz, żeby było lub jakie powinno być. W takiej przestrzeni możesz transformować i zmieniać wszystko, co tylko chcesz i kreować wszystko, czego pragniesz w swoim życiu.

Twórca Access Consciousness®  Gary Douglas mówi:

„Jakby to było, gdyby świat był bardziej świadomym miejscem? Czy nadal panowałyby zniszczenie, wojny, trudności, które teraz mają miejsce? Celem Access jest doprowadzenie nas do takiego punktu, w którym jesteśmy wystarczająco świadomi, żeby wykreować w sobie zmianę, tak żebyśmy zwiększyli możliwość transformacji traum i dramatów, które są obecne w życiu”.

Celem Access Cosciousness®  jest pokazać Ci Twoją MOC

Celem Access Consciousness®  jest pokazać Ci Twoją MOC.

Wszystko w Access Consciousness®  jest po to, byś uświadomił sobie fakt, że możesz postrzegać, wiedzieć, być i otrzymać wszystko bez żadnych ograniczeń. Chodzi tutaj o to, byś na każdym kroku pamiętał o tym, że to TY wiesz.

Każde miejsce i moment w życiu jest dobry, by zacząć przygodę ze świadomością.

Zaczynamy?

Pierwszym krokiem by wejść do Access Consciousness®  by otrzymać dostęp do świadomości jest Access Bars®.

Kolejnym procesem, dzięki któremu otworzą Ci się drzwi do Access Consciousness®

Jest Access Energetic Facelift®.

Totalną rewolucją są Podstawy Access Consciousnes®. Wymogiem by wziąć w nich udział jest ukończona klasa Access Bars®  dlaczego? Musisz świadomie wybrać ten krok. Po Podstawach już nic nie będzie takie samo 🙃. Będziesz miał/a jasność tego w czym jesteś i świadomie użyjesz narzędzi do zmiany wszystkiego, co tylko zapragniesz zmienić w swoim życiu.

Jestem certyfikowanym facylitatorem Access Consciousness®  i od lat asystuje w zmianie tym, którzy pragną od życia więcej. Uwielbiam spotkania z Wami 😍

Wybierz proszę

SIEBIE 

do zobaczenia

Maja