fbpx
 

Dla kogo jest Access Bars®blog

Dla kogo jest Access Bars®

Ogłaszając kolejne terminy szkoleń Access Bars® często dzwonicie do mnie z pytaniem Dla kogo jest Access Bars®?

To pytanie ma dwie strony – przyjrzyjmy się im:

Access Bars® jako sesja indywidualna

W pracy z klientami indywidualnymi w gabinecie, poza procesami na ciało Access Consciousness®, wykorzystuję umiejętności innych metod pracy, których uczyłam się dużo wcześniej. Pytanie „dla kogo sesja Access Bars®?” jest w pełni uzasadniona i dla mnie zrozumiała. Większość metod pracy z ciałem wymaga od terapeuty, masażysty, praktyka… przeprowadzenie wywiadu, celem wykluczenia przeciwskazań. W Access Consciousness® nie jest to wymagane! Dlaczego? Procesy na ciało, w  tym również Access Bars® nie mają żadnych przeciwskazań. No może oprócz upojenia alkoholowego lub narkotycznego….

Procesy na ciało Access Consciousness® nie ingerują, nie manipulują i  nie stwarzają zagrożeń.

Access Bars® to proces polegający na delikatnym dotyku. Dotyk w określonych 32 punktach na głowie powoduje rozładowanie elektromagnetyczne, w skutek czego następuje reakcja neurobiologiczna wewnątrz organizmu i ciało rozładowuje napięcia, które kumulowane przez lata dają różne objawy fizyczne i psychosomatyczne. Podczas indywidualnej sesji Access Bars® nie pracujemy z intencją! Intencja jest w pewnym sensie manipulacją, próbą uzyskania tego co wg naszych przekonań jest dla nas najlepsze. Ciało ma jednak swoje priorytety i podczas sesji to ono decyduje co i w jakiej kolejności gotowe jest do uwolnienia.

Efekty sesji są spektakularne! Badania mówią, że już po 1 sesji natężenie myśli, stany lękowe, stres i dyskomfort z tym związany redukuje się nawet do 70 %. Efekty Access Bars® są naukowo potwierdzone. O badaniach czytaj więcej tu. Trzeba pamiętać, że każda sesja jest indywidualna i dla każdego znaczy coś innego.

Większość osób potwierdza, że sesja Bars® pomaga im w następujących kwestiach:

 • Odczuwalna poprawa zdrowia fizycznego
 • Większa jasność umysłu i mniejszy stres
 • Zwiększona motywacja i łatwiejsza komunikacja
 • Odczucie większej radości, szczęścia, wdzięczności i życzliwości
 • Głębszy relaks, pozytywny wpływ na migreny i bezsenność
 • Poprawa zdrowia psychicznego: zmniejszone objawy depresji, ataków  paniki, ADD, ADHD i OCD
 • Większa intuicyjna świadomość

To tylko kilka punktów, po których już widać, że nie ma wśród nas osoby, do której można by przyporządkować choćby jedną w wyżej wymienionych potrzeb dnia codziennego. Najlepszym rozwiązaniem jest wypróbować tego na sobie. Sesje Access Bars® są niczym higiena osobista! Każdego dnia narażeni jesteśmy na stres, gonitwę myśli i napięcia związane z codziennoscia.

Posłuchaj co mówią rodzice dzieci, które regularnie otrzymują sesję Access Bars® dla dzieci.

Access Bars® udział w szkoleniu

 • Dla kogo szkolenie Access Bars® ?
 • Czy są jakieś wymogi?
 • Czy potrzebne jest doświadczenie pracy z ciałami?
 • Czy musze mieć swój gabinet?

To najczęstsze pytania, z którymi się spotykam. Na wszystkie zawsze odpowiadam Wam NIE! Nic nie musisz umieć, nic nie musisz wiedzieć, nie musisz mieć doświadczenia, wystarczy Twój wybór i gotowość.

Podczas jednodniowej klasy Access Bars® uczysz się wykonywać sesję. To ćwiczenie praktyczne. Sesji w ciągu tego dnia jest w sumie 4 – dwie robisz i dwie otrzymujesz, co samo w sobie jest już nieocenioną wartością dla Ciebie.

Pomyśl, kiedy podarowałeś coś swojemu ciału?

Kiedy w ciągu jednego dnia dałeś sobie szanse na otrzymanie czterech sesji na ciało?

Zdziwiłeś się teraz prawda? Napisałam cztery a przecież dwie z nich będziesz robił … Tak! Fenomenem procesu Access Bar® jest to, że robiąc go innej osobie również go otrzymujesz

Oprócz nauki wykonywania procesu, otrzymujesz kilka praktycznych, bardzo prostych sposób na to, jak radzić sobie każdego dnia z intensywnościami, jakie odczuwasz w ciele i  głowie. Większość reakcji jakie mamy zabiera nam energię. Czy możliwe jest reagować mniej wybuchowo? Mniej emocjonalnie? Czy możliwe jest by nie chować w środku tego co później nas „zjada”?

Codzienność, obowiązki, natłok myśli powodują, że często nie mamy sił by rano wstać a co dopiero cieszyć się życiem! Na szkoleniu otrzymasz konkretne wskazówki i sposoby, by odmienić to, co Ty już wiesz, że nie jest dla Ciebie dobre, tylko najzwyczajniej nie wiesz jak…

Nie ma jednej definicji czym jest to szkolenie. Każdy z nas jest inny, każdy ma swoje doświadczenia, które ukształtowały w nas schemat reakcji. Każdy więc dostrzega coś innego.

Jedno jest pewne! Wszyscy mówią WOW! To aż takie to jest?

Sam zobacz…

Nauczysz się jak dzięki dotykowi na głowie możesz nieść pomoc swoim bliskim i natychmiast poczujesz sprawczość swojego działania. Nie musisz mieć gabinetu ani profesjonalnego łóżka! Nic nie musisz mieć by móc obdarować kogoś Barsem ®.

Dowiesz się w jaki sposób wprowadzić usługę Access Bar® do swojego biznesu (jeśli tak wybierzesz).

Poczujesz, że nawet nie mając doświadczenia w pracy z ciałem, nadajesz się do tego jak mało kto 🙂 nie wątp daj mi szansę 😉

Otrzymasz proste narzędzia do zmiany wszystkiego co tylko zapragniesz zmienić

A do tego spędzisz 8 godzin w niesamowicie wspierającej atmosferze, z ludźmi, którzy tak jak Ty szukają dla Siebie możliwości i natychmiast poczujesz zmianę w swoim często napiętym ciele. Cały dzień będę Ci towarzyszyć i zadbam o to byś w ramach grupy poczuł się bardzo bezpiecznie.

 

To tylko 8 godzin! Inwestycja, która natychmiast przyniesie efekty

Przekonałam Cię?

Zamknij oczy i zadaj sobie pytanie

Prawda czy uczestnictwo w tej klasie przyniesie mi zmianę, której pragnę?

Jeśli ciało delikatnie łaskocze, jeśli czujesz gotowość, nie zastanawiaj się tylko wybierz najlepszy termin i lokalizację dla Siebie.

Czas na zmianę jest TERAZ!

Aktualny kalendarz

Do zobaczenia

Maja Ławicka