fbpx
 

Mowa ciałablog

Mowa ciała

Co myślisz kiedy słyszysz określenie „mowa ciała”?

Najczęściej przychodzi do nas teoria mówiąca o czytaniu mowy ciała poprzez obserwacje ludzi wokół nas… a ja pokrętnie chce zainspirować Cię do słuchania tego co Twoje ciało mówi do Ciebie każdego dnia.

Poprzez ciało przychodzi do nas świadomość

Ciała do nas mówią, ostrzegają nas, dają nam znaki. Kiedy nauczymy się tego rodzaju komunikacji, kiedy wejdziemy w dialog ze swoim ciałem, okazuje się, że nie potrzebujemy nikogo.

Oddajemy się często w ręce osób, które za nas decydują co dla nas „dobre”. Nawet jeśli kierują się swoim doświadczeniem, nawet jeśli kierują się dobrą intencją, to zawsze sięgają do swoich doświadczeń, przeżyć i punktów widzenia, które nijak się mają do naszej prawdy.

Kiedy dostrzeżesz subtelną mowę swojego ciała, będziesz wiedział/a z kim i kiedy, kogo unikać, kto nie jest najlepszym kompanem dla danego doświadczenia, a kto doda energii i lekkości, będziesz wiedział co ubrać, w czym poczujesz się najlepiej i co zjeść by Twoje ciało czuło się dobrze.

Jak to możliwe?

Ciała zawsze nas informują, gdzie jest Twoja prawda a gdzie masz do czynienia z kłamstwem. Zanim umysł coś wymyśli, pierwszy sygnał pochodzi z naszego ciała.

Latami żyłam w osądzie wobec swojego ciała, nigdy nie będąc z niego zadowolona. Obwiniałam je za wszystko i szukałam akceptacji w oczach innych ludzi. I choć często przychodziła, to przepełniona osądem, nie wierzyłam w ani jedno słowo węsząc podstęp wszędzie ☹.

Tak już mamy! Nikt nas tego nie nauczył, nikt nam nie powiedział, że ciała po prostu wiedzą co dla nas dobre.

Moja relacja z ciałem zaczęła się zmieniać odkąd poznałam Access Consciousness®. Moja pierwsza klasa Access Bars® zawirowała moim skostniałym i „stabilnym” życiem. Wszystko wywróciło się do góry nogami a bańka iluzji i kłamstw, w których żyłam pękła. Nic już nie było takie samo. Dlaczego? Byłam świadoma w czym jestem, z kim mam do czynienia, gdzie nie mam zgody na brak szacunku i dokładnie wiedziałam, dlaczego moje ciało przez ostatnie lata dosłownie wariowało! Tyło, chudło, chorowało, nie chciało spać, nie miało energii, było ociężałe i bez mocy. Jeden dzień szkolenia, 4 sesje w trakcie, totalnie odmieniło moje spojrzenie na wszystko. Dokonałam wyboru! Tak już nie chce i dzięki temu jestem dziś tu, gdzie jestem 😍

Moje relacja z ciałem nabrała rumieńców po klasie Access Energetic Facelift® . Ten dzień dał mi nie tylko narzędzia i dostęp do mowy ciała, ale też poprowadził do szacunku i akceptacji tego czym jest moje ciało i co dzięki relacji z nim mogę kreować w swoim życiu. Poczułam się z nim dobrze! Pokochałam je i patrzę na z wdzięcznością. Dziękuję ciało, że jesteś, dzięki Tobie jestem kim jestem

Zachęcam wszystkich do zmiany postrzegania swojego ciało. Zyskacie nie tylko przyjaciela, ale co ważniejsze przewodnika, kompas, nauczyciela i świadomość, bez tego żadna zmiana,- po którą sięgamy, nie jest możliwa

Do zobaczenia w drodze do Siebie ❤️

Maja