fbpx
Sesja facylitująca
581
page-template-default,page,page-id-581,page-child,parent-pageid-108,bridge-core-3.0.4,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive
 

Sesja facylitującablog

To rodzaj pracy werbalnej. Podczas sesji asystuję Ci w podróży do Twojej świadomości. Podążając za energią zadaje Ci pytania, dzięki którym odkrywasz to, co wiesz a czego nie dostrzegasz w aspekcie, który wymaga wg Ciebie zmiany. Nowe możliwości, które ukazują się podczas takiej sesji, mogą odmienić to co wcześniej uznałeś, za niemożliwe do zmiany. Sesja może odbywać się on line.

To rodzaj pracy werbalnej. Podczas sesji asystuję Ci w podróży do Twojej świadomości. Podążając za energią zadaje Ci pytania, dzięki którym odkrywasz to, co wiesz a czego nie dostrzegasz w aspekcie, który wymaga wg Ciebie zmiany. Nowe możliwości, które ukazują się podczas takiej sesji, mogą odmienić to co wcześniej uznałeś/aś, za niemożliwe do zmiany. Sesja może odbywać się on line, na platformie zoom.

cena sesji indywidualnej

sesja indywidualna

200 zł

ok. 30 minut