fbpx
 

Access Barsblog

Access Bars

Proces Access Bars® otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certyfication Board for Therapeutic Massage and Bodywork).
Link do krótkiego filmu pokazującego czym jest zabieg Access Bars®:

Jakby to było, gdybyś mógł zmienić myśli, uczucia i emocje, które cię ograniczają? Co, jeśli subtelna sesja na ciało mogłaby zmienić ciebie… I świat? Przedstawiamy ACCESS CONSCIOUSNESS BARS… 32 punkty na głowie, uwalniające tysiące ograniczeń na przestrzeni lat, z całkowitą łatwością… Pieniądze, kontrola, kreatywność, starzenie, seksualność, ciało, smutek, radość, pokój, czas przestrzeń, świadomość, życzliwość, wdzięczność, komunikacja, uzdrowienie… ACCESS BARS jest subtelną sesją na ciało, którego uczy obecnie więcej niż 2000 facylitatorów w ponad 50 krajach na całym świecie. Sesja BARS to 32 punkty na głowie, które lekko dotykane, bez wysiłku i łatwo uwalniają wszystko co nie pozwala na otrzymywanie. Punkty przechowują wszystkie myśli, idee, wierzenia, emocje i rozważania, które gromadziłeś przez jakiekolwiek wcielenia.

Co ludzie mówią o ACCESS BARS

,,Dziękuje. Pojawiłeś się jak oddech, zanurkowałeś i pozwoliłeś mi zobaczyć potencjał. Nigdy nie myślałem, że to może przynieść tak dużo siły.”

Bryony Shillington, festiwal PRANA, 2011 – „Zrobiłem Barsa mojej 90-letniej babci tego samego wieczoru, kiedy odbył się pogrzeb jej męża. Przez całe swoje życie miała bóle głowy i migreny… teraz w przeciągu roku wzięła tylko pół tabletki przeciwbólowej! WOW, Barsy działają!!!”

Mikael, Szwecja. ,,Po sesji Bars miałam błogi sen. Z mojej głowy zniknęła paplanina (nadal jej nie ma!!), a zmartwienia innego rodzaju nie są już w mojej głowie na pierwszym miejscu. Czuję się tak, jakbym weszła do SIEBIE!!”

Karen, Nowa Zelandia. ,, Przez rok co tydzień robiłam Barsy klientowi. Ostatnio powiedział mi, że kiedy zaczynaliśmy, brał leki na depresję. Odkąd robimy Barsy, przestał brać wszystkie leki na depresję, a chroniczne zmęczenie znacząco się zmniejszyło! Jak może być jeszcze lepiej?”

Shauna Teaken, Australia. „ Jako dyrektor jednej z czołowych firm zajmujących się biznesem innowacyjnym i przywódca strategiczny, uważam sesje Bars za bardzo efektywne w kontrolowaniu stresu i poprawiające komunikację, świadomość, rozwiązywanie problemów, koncentrację i wydajność”

Chutisa Bowman, Dyrektor LifeMastery (Aust) Pty Ltd. „Jeśli mógłbyś wybrać w twoim życiu cokolwiek… to co na prawdę byś wybrał? ACCESS CONSCIOUSNESS to zbiór pragmatycznych i dynamicznych narzędzi oraz zabiegów manualnych na ciało, które ułatwiają stać się bardziej świadomym w codziennym życiu, wzmacniających ciebie w kreowaniu życia, którego naprawdę pragniesz. Celem ACCESS CONSCIOUSNESS jest pomóc ludziom rozpoznać ich kreatywną moc w takim stopniu, że zmienia to cały świat wokół nich. To jest nieustannie ewoluujący, nieustannie zmieniający się, nieustannie przemieniający się wszechświat możliwości! A co ty wiesz, co mogłoby zmienić świat? Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o ACCESS CONSCIOUSNESS lub o ACCESS BARS?